Kredyty


11: Fundusze na start biznesu
Pomysł na biznes, chęci i determinacja do działania oraz osiągania sukcesów to jedynie połowa sukcesu. Aby działalność zaczęła kolokwialnie ujmując „hulać” niezbędne są również środki finansowe. Wiedzą o tym najlepiej wszyscy Ci, którzy są na starcie swojej przygody z prowadzeniem swojej działalności gospodarczej.

12: Kredyt na samochód bez zaświadczeń
Czy kredyt samochodowy bez zaswiadczen to naprawdę najlepsza metoda na zaciągnięcie dodatkowych pieniędzy potrzebnych do kupna samochodu? Czy nie lepiej by było wziąć niewielki kredyt gotówkowy w jakimkolwiek banku?

13: Pożyczka, czy kredyt gotówkowy - problemy z nazewnictwem
Osoby, które ubiegają się o wsparcie finansowe udzielane przez banki i pozabankowe instytucje finansowe zazwyczaj posługują się określeniem kredyt gotówkowy.

14: Dlaczego warto korzystać z usług doradcy finansowego?
Na rynku funkcjonuje dużo ofert bankowych usług, spośród jakich nierzadko trudno jest wybrać tą jedyną, odpowiednią. Zwłaszcza trudno podjąć decyzję, jeśli chodzi o tak istotne kwestie jak kredyty lub większe inwestycje.

15: Który kredyt lepszy
Jest tak, że nie zawsze mamy gotówkę na jakieś potrzebne zakupy, przeważnie jest to remont, albo po prostu zakup samochodu używanego. Jednak jak się przekonamy o nowych inwestycjach, to jeżeli tylko się zdecydujemy na jakiśkolwiek kredyt, warto sprawdzić, czy możemy go spokojnie spłacić.

16: Wysokość i wykorzystanie kredytu studenckiego
O kredyt studencki może starać się każdy student. Najbardziej przydatny będzie on jednak wtedy, gdy student nie posiada odpowiednich środków do tego, aby się uczyć.

17: Kredyty społecznościowe – na czym polegają i czy warto z nich korzystać?
Kredyt można uzyskać nie tylko w banku. Dzisiaj popularne są również firmy pożyczkowe pozabankowe, które oferują możliwość uzyskania środków bez żadnych dodatkowych formalności, praktycznie tylko na dowód osobisty. Do dyspozycji ma się wiele miejsc, gdzie takie kredyty można uzyskać, nawet można wnioskować o nie online.

18: Kredyt na dowód zwykły i internetowy – porównanie
Po dodatkowy zastrzyk gotówki można pójść nie tylko do banku, ale zapraszają także liczne działające w Polsce firmy pozabankowe specjalizujące się w udzielaniu pożyczek praktycznie od ręki.

19: Trzy kroki do wyjścia z długów
Życie każdemu z nas nie oszczędza zaskakujących sytuacji, w których potrzebujemy środków pieniężnych. Jeśli nie posiadamy oszczędności, jesteśmy zmuszeni się zadłużyć.

20: Kredyt "Rodzina na swoim"
Ubieganie się o kredyt nie należy do najprostszych zadań w życiu człowieka. Są jednak różne możliwości, by jego ubieganie stało się prostsze. Do takich ułatwień należy m.in. pozyskanie kredytu studenckiego, kredytu z rodzicami lub kończącego się niedługo kredytu hipotecznego rodzina na swoim.


Strona 2 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.