Kredyty


41: Pieniądze potrzebne natychmiast? Weź pożyczkę na dowód
Bardzo rzadko możemy sobie pozwolić, aby na koncie trzymać oszczędności. Nasze wynagrodzenie starcza do następnej wypłaty. Konto najczęściej świeci pustkami. Co zrobić, gdy zdarzy się sytuacja nagląca na do zakupu?

42: Wysokość raty.
Polacy bardzo chętnie korzystają z pożyczek gotówkowych. Banki lub różne instytucje finansowe mają w swojej ofercie rożne propozycje takich pożyczek, aby każdy klient znalazł coś dla siebie.

43: Koszty pożyczek na dowód
Każda pożyczka kosztuje, ponieważ nie ma nic za darmo. Warto jednak przyjrzeć się bliżej rynkowi finansowemu, by wybrać opcję najtańszą. Jest wiele ofert, więc na pewno znajdzie się tę najkorzystniejszą.

44: Kredyty preferencyjne w ramach "Rodziny na swoim"
Tylko do końca 2012 roku będzie można starać się o dopłatę z budżetu państwa na mieszkanie w ramach programu „Rodzina na swoim”. W trakcie tych kilku lat, kiedy państwo wprowadziło preferencyjne kredyty na mieszkanie, bardzo duża ilość osób skorzystała z tego udogodnienia.

45: Rynek mieszkań w 2012 roku
Tak zwana cykliczna korekta na rynku nieruchomości spowodowała, że od kilkunastu kwartałów jesteśmy w stanie kupić mieszkanie po niższej cenie niż parę lat temu. Jej czas trwania niebawem się kończy, dlatego zbliżające się podwyżki cen powinny nakłonić nas do podejmowania decyzji.

46: Kredyty hipoteczne – jak znaleźć najlepszą ofertę?
Chcąc wybrać najlepszy kredyt na budowę domu bądź kupno mieszkania powinniśmy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Oczywiście chcielibyśmy znaleźć taką ofertę, która będzie najtańsza, ale co to właściwie znaczy?

47: Warunki uzyskania kredytu konsolidacyjnego
Atrakcyjna oferta banków dotycząca integracji kredytowej skierowana jest do osób, które jednocześnie spłacają kilka zobowiązań finansowych. W obecnych czasach jest to sytuacja stosunkowo częsta, dlatego popularność ofert konsolidacyjnych jest bardzo wysoka.

48: Kredyt czy pożyczka?
Kiedy już człowiek zdecyduje się na finansowanie zakupu dobra trwałego jak samochód, z wykorzystaniem produktów bankowych poszukuje takiego rozwiązania jakie będzie najmniej obciążające w przyszłości.

49: Czy kredyt na auto się opłaca
Gdy przychodzi pora zmiany samochodu większość kierowców przeżywa rozterki dotyczące tego czy powinni wydać więcej i korzystać z uroków nowego auta, czy też wykazać się zdrową oszczędnością i wybrać tańsze używane takie które nie będzie wymagało finansowania produktem kredyt samochodowy.

50: Jaką nieruchomość kupisz w ramach kredytu z dopłatą?
Chociaż program Rodzina na Swoim zmierza do końca, wraz z grudniem 2012 roku zostanie zamknięty, nadal wzbudza zainteresowanie wśród potencjalnych kredytobiorców. Dzięki dopłatom rządowym do odsetek w trakcie ośmiu lat można trochę zaoszczędzić na ogólnym koszcie kredytu, nic dziwnego, że są chętni, by z tego jeszcze skorzystać.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.