Kredyty


51: Banki pomagają w kupnie samochodu
Odpowiedzią na wołanie wielu ludzi potrzebujących pieniędzy od zaraz są kredyty, które naprawdę łatwo jest uzyskać je w ostatnim czasie. Banki ryzykują z jednej strony pożyczając różnym osobom pieniądze, natomiast z drugiej się odpowiednio zabezpieczają, aby przypadkiem zbyt dużo nie stracić.

52: Złudne oprocentowanie kredytów
W 1996 roku została wprowadzona tak zwana ustawa antylichwiarska. W ramach tejże ustawy, wprowadzone zostało górne ograniczenie wysokości odsetek w umowach kredytów, pożyczek i innych umowach cywilnoprawnych. Wprowadzona została instytucja oprocentowania maksymalnego.

53: Darmo pożyczony pieniądz?
O kredytach hipotecznych mówi się, że to darmo pożyczone pieniądze. Mówią tak nawet niektórzy doradcy finansowi. Nie wypadało więc nie sprawdzić, bo któż nie chciałby wziąć nieoprocentowanego kredytu?

54: Bezsilność poręczyciela
Podżyrowałeś koledze kredyt w banku a on go nie spłaca i ani myśli spłacać. Bank i komornik ściągają kredyt z Ciebie a "kolegę" kredytobiorcę zostawiają w spokoju. A będzie jeszcze bardziej irytująco.

55: Czy opłaca się refinansować swój kredyt hipoteczny?
Nie zawsze kredyt hipoteczny wzięty kilka lat temu nadal jest korzystnie oprocentowany, z niską, optymalną dla nas ratą miesięczną. Czy coś z tym można zrobić? Banki twierdzą, że tak, wystarczy zgłosić się do nich po refinansowanie zadłużenia.

56: Co jest istotne przy wyborze kredytu na dom?
Kredyt na budowę domu to szczególny kredyt hipoteczny ze względu na to, że wypłacany jest w transzach uzależnionych od terminów konkretnych prac budowlanych. Przy zakupie nieruchomości gotówka z kredytu jest przelewana przez bank od razu w całości, kredyt budowlano- hipoteczny rządzi się jednak swoimi zasadami.

57: Kredyt na dowód i jak go zastąpić
Idzie kryzys, a w związku z tym w bankach nie ma już miejsca na ryzykowne produkty kredytowe. Jako pierwszy na "odstrzał" poszedł kredyt na dowód, który zniknął z polskich banków, przysparzając kredytobiorcom nie lada kłopotów. I pytań o to, jak go zastąpić?

58: Pożyczki prywatne "od kuchni"
Pożyczki prywatne, zwane też pożyczkami społecznościowymi, to coraz popularniejszy produkt finansowy dostępny w Polsce. Przyjrzyjmy się, jak taka pożyczka wygląda od kuchni.


Strona 6 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.