Księgowość


11: Księgowość i wykorzystanie w niej nowoczesnych programów
Dzisiaj w większości firm sprawy księgowe załatwia się o wiele łatwiej niż kiedyś. To wszystko za sprawą specjalistycznego oprogramowania, które pozwala na zajmowanie się prowadzeniem ksiąg podatkowych, przygotowywaniem rozliczeń i innymi czynnościami o wiele prościej, szybciej i wygodniej.

12: Problem z fakturą – co robić?
Kiedy prowadzimy firmę dzieją się różne rzeczy. Coś nam ginie, pracownik nie przychodzi do pracy, kolejny notorycznie się spóźnia, nasz dostawca – mówiąc potocznie - „nawala”. Na końcu my sami lądujemy z gorączką w łóżku.

13: Własny dział księgowy czy zewnętrzne biuro rachunkowe?
Każdy właściciel nowopowstałej firmy staje przed decyzją co do sposobu prowadzenia ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa. Jak się często okazuje z perspektywy czasu - decyzja to należy do kluczowych z punktu widzenia szans na dynamiczny i możliwie bezproblemowy rozwój młodego przedsiębiorstwa.

14: Obowiązki księgowe przedsiębiorców
Prowadzenie księgowości to jeden z obowiązków przedsiębiorców i właścicieli firm, przed którym nie można uciec, choćby się bardzo chciało. Wyspecjalizowane biura rachunkowe w całej Polsce oferują zaawansowane usługi w tym zakresie.

15: Co musi zawierać faktura?
Każdy wystawiany dokument, aby mógł być podstawą do jakiegokolwiek potwierdzenia dokonania transakcji, musi zawierać konkretne informacje. Tak bywa w przypadku zwolnień lekarskich, rachunków za wodę czy też w przypadku faktur.

16: Faktury. Z czym to się je
Faktura VAT ma zastosowanie szczególnie w przypadku umów cywilnoprawnych, gdzie często nie jest wymagana forma pisemna. Faktura VAT zostaje jedynym dowodem zawartej umowy. Staje też jedynym dowodem innych ważnych kwestii, takich jak cena czy termin płatności.

17: Usługi księgowe w Częstochowie w całej okazałości
W tekście tym opisane zostały najważniejsze usługi księgowe oferowane w Częstochowie, a także aktualnie zmieniające się ustawy finansowe. W tekście opisane zostały usługi księgowe oferowane w Częstochowie, a także zmieniające się ustawy finansowe.

18: O zaletach księgowości internetowej
Własna firma to marzenie wielu ludzi. Jednak nie jest to takie proste, a przynajmniej nie wydaje się takim być. Jednak wiele rzeczy można uprościć, także księgowość, przed którą drży niejeden człowiek interesu.

19: Dla kogo darmowe faktury?
Każdy przedsiębiorca poszukuje rozwiązań, które nie będą zbyt drogie. Można to zauważyć zwłaszcza w przypadku małych firm, w których zyski nie są oszałamiające. Każda złotówka się liczy, więc warto poszukać aplikacji darmowych.

20: Programy do księgowości a księgowość
Wiele firm ma problemy z należytym prowadzeniem księgowości.Mają na to wpływ zmieniające się przepisy, różne ich interpretacje, brak odpowiedniego oprogramowania, wysokie koszty zatrudnienia księgowego.


Strona 2 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.