Rachunkowość i biura rachunkowe. Jak dokonać trafnego wyboru?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Masertiger

Czytano: 354 razy | Kategoria: Księgowość | Ilość słów: 291 | Data: 09.01.14 | 0 komentarzyRachunkowość to nieodzowna część naszego życia. W dobie kapitalizmu rachunkowość dość prężnie się rozwija i dziś kolejne biura rachunkowe powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu.


Rachunkowość to nieodzowna część naszego życia.  W dobie kapitalizmu rachunkowość dość prężnie się rozwija i dziś kolejne biura rachunkowe powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Popyt na księgowym jest duży i stale rośnie, to właśnie dlatego studiowane na kierunku Finanse i Rachunkowość i specjalność Audyt – uważam za słuszny wybór w moim życiu.

W poprzednim poście pisałem czym charakteryzować powinno się dobre biuro rachunkowe. I to jego podstawowe cechy:
– płatność  za usługi z dołu (płacimy dopiero po wykonaniu przez biuro usługi) – jeśli dane biuro żąda zapłaty z góry jest to podejrzane
–Licencja Ministra Finansów – bez tego nie może w ogóle prowadzić swojej działalności

–Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – na wszelki wypadek błędu księgowego wszelkie starty pokryje ubezpieczenie
– Powinno posiadać nowoczesne oprogramowanie i wykwalifikowaną kadrę -  to chyba oczywiste – przepisy dotyczące rachunkowości ulegają modernizacjom/ zmianom więc konieczne jest by przygotowane dla nas sprawozdania spełniały najnowsze wymogi.
– Powinno oferować dojazd do klienta –kwestia naszej wygody też jest ważna – płacimy i wymagamy.

Jak już wspomniałem biur rachunkowych jest całe mnóstwo. Jak jednak wybrać takie, którego ceny nie będą zbyt wygórowane, jakość usług będzie zadowalająca, a nasza współpraca przebiegnie sprawnie i pomyślnie? 
Podczas poszukiwań polecam zerknąć na ofertę biura http://taxexpert24.pl/pl/

Jest to biuro rachunkowe stworzone głównie z myślą o sektorze MSP, które zapewnia dojazd do klienta, posiada wirtualne biuro i nowoczesne oprogramowanie, a ponadto oferuje obsługę również w języku angielskim i rosyjskim. Atrakcyjne ceny oraz szeroka paleta usług to kolejne atuty.


Podpis

Biuro rachunkowe


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.