Leasing


1: Leasing operacyjny
Mogłoby się wydawać, że każdy leasing opiera się na podobnych zasadach. Nic bardziej mylnego. Wyróżnią się leasing finansowy oraz operacyjny.

2: Nowe auto do firmy - kupno czy leasing?
Dzisiejsze czasy, są niekiedy naprawdę ciężkimi, w szczególności dla osób dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą. Już niedługo skończą się dotacje bezzwrotne, tak więc wielu ludzi będzie musiał zniknąć z rynku. Są jednak pewne rzeczy, o których nie wszyscy przedsiębiorcy myślą.

3: Leasing samochodów dla osób prawnych i fizycznych
Od połowy 2011 równy dostęp do leasingu samochodów mają osoby prawne i fizyczne. Oznacza to, że zarówno firmy, jak i osoby prywatne będą mogły nabyć pojazd, decydując się na leasing samochodów, ale nie tylko. Wskazuje to także na powstanie solidnej konkurencji dla kredytów samochodowych zaciąganych w bankach.

4: Wszystko co trzeba wiedzieć o leasingu samochodowym
Autoleasing to specyficzna forma wynajmu samochodu. Nie musimy mieć pełnej gotówki, aby nabyć pojazd. Nie my płacimy za ubezpieczenie i nie zajmujemy się rejestracją. Musimy jedynie podpisać umowę leasingową i uiścić wpłatę początkową, która zazwyczaj wynosi o 10% do 20% wartości przedmiotu.

5: Leasing dla rolników
Leasing jest bardzo często jedyną alternatywą, gdy potrzebne są maszyny lub urządzenia, a brakuje gotówki na pokrycie całej sumy. Rozwiązanie to nie wymaga od leasingobiorcy wysokich nakładów finansowych.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.