Ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe są wspaniałe

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 546 razy | Kategoria: Niezależność finansowa | Ilość słów: 326 | Data: 10.12.12 | 0 komentarzyJeśli inwestujesz w fundusz kapitały, koniecznie zainwestuj w jego ubezpieczenie. Nie wszystkie fundusze dają nam gwarantowaną stopę zwrotu, dlatego powinniśmy koniecznie ubezpieczać nasze pieniądze.


Lubimy być ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków, czy od zalania mieszkania, bo czujemy się wtedy o wiele pewniej, a dodatkowo również wiemy, że w razie jakiegokolwiek nieszczęścia nie zostaniemy z tym problemem sami i bez środków do życia, tylko odpowiednia instytucja wypłaci nam dokładną, z góry określoną kwotę, która z pewnością pomoże nam przetrwać ten najtrudniejszy czas i naprawić te największe szkody. Ale skoro i tak musimy co miesiąc wpłacać nasze pieniądze na ubezpieczenie, to z pewnością warto to zrobić w taki sposób, aby nie leżały one tam bezczynnie, tylko żeby były pomnażane.

Tak właśnie działają ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, bo wpłacamy tam swoje pieniądze, a one dzięki odpowiedniej wiedzy ludzi, którzy się nimi zajmują są inwestowane w odpowiednie akcje, obligacje i środki, dzięki którym nasze oszczędności są pomnażane, a więc w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku mamy szanse na to, aby otrzymać znacznie większą kwotę niż była z góry ustalona.

Świetne w tym wszystkim jest również to, że tego typu ubezpieczenie możemy podpisać w dowolnym momencie życia, a więc nie jest tutaj ważne to czy jesteśmy młodzi czy starzy, liczy się tylko nasza chęć przystąpienia do takiego ubezpieczeniowego funduszu i zapewnienie, że regularnie będziemy wpłacać wszystkie składki, bo przecież aby były one pomnażane, to w pierwszej kolejności muszą one wpłynąć na nasze konto utworzone w tym miejscu. A dzięki świadomości, że możemy na tym zyskać z pewnością o wiele chętniej będziemy nie tylko się ubezpieczać, ale również i chętniej będziemy tam wpłacać wszystkie nasze wolne pieniądze, aby było ich jak najwięcej. Im więcej uzbieramy, tym lepszą zapewnimy sobie przyszłość.
Podpis

Porady finansowe


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.