Ubezpieczenia


1: Oferty ubezpieczenia na życie dla grup
Oferta grupowych ubezpieczeń na życie jest najczęściej kierowana do zakładów pracy zatrudniających dużą ilość osób. Jest to nie tylko zabezpieczenie pracodawcy na wypadek np. nieszczęśliwego wypadku, ale korzystna opcja dla samych zatrudnionych, którzy mogą skorzystać z ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach.

2: Praca w ubezpieczeniach
Praca, jako agent ubezpieczeniowy jest dostępna praktycznie w każdym mieście. Na czym ona polega? Dlaczego warto z niej skorzystać? Dlaczego niektórzy agenci ubezpieczeniowi majątek niepochlebne opinie?

3: Jak zrobić dobre porównanie ubezpieczeń na życie?
Zakup ubezpieczeni na życie to wbrew pozorom dość poważna decyzja. W końcu z firmą ubezpieczeniową wiążemy się przeważnie na wiele lat i dobrze byłoby wybrać najlepszą dla nas ofertę. Jednak jak zrobić porównanie ubezpieczeń na życie, by otrzymany rezultat faktycznie pomógł nam w dobrym podjęciu decyzji?

4: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – o czym pamiętać przed podpisaniem umowy
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne to rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej obywateli. Wynika to głównie z faktu pogarszającego się poziomu świadczeń oferowanych przed placówki publicznej służby zdrowia.

5: Kto wypłaca pieniądze za pobyt w szpitalu?
Każda firma ubezpieczeniowa ma w swojej ofercie taki pakiet, który mówi o tym, że można otrzymać pieniądze za to, że się przebywa na oddziale szpitalnym jakiś konkretny okres czasu.

6: Jak dostać odszkodowanie za pobyt w szpitalu?
Kiedy ktoś trafia do szpitala, to zwykle przebywa tam kilka lub kilkanaście dni. Jeśli jest się dodatkowo ubezpieczonym, to za taki pobyt można otrzymać naprawdę całkiem przyzwoitą sumę pieniędzy.

7: Czy pomoc w odszkodowaniach jest konieczna?
Walka o odszkodowanie zawsze jest trudna i wymagająca. Przeciętny człowiek nie poradzi sobie zbyt łatwo z bezwzględnym ubezpieczycielem.W wielu przypadkach pomoc w odszkodowaniach pozwala wywalczyć nawet kilka dodatkowych tysięcy złotych zadośćuczynienia.

8: Kancelaria prawna - pomoc w odszkodowaniach
Dobra kancelaria prawna, specjalizująca się w odszkodowaniach, może zdziałać bardzo dużo w momencie, gdy mieliśmy wypadek. Skorzystanie z jej usług nigdy nie jest tanie, ale z pewnością bardziej się opłaca, niż nie odzyskanie odszkodowania i kłopoty finansowe.

9: Pobyt w szpitalu i inne możliwości - odszkodowanie za pobyt w szpitalu
W przypadku ubiegania się o odszkodowanie warto wiedzieć, że istnieje praktycznie nieograniczona ilość powodów, z racji których ubezpieczyciel powinien wypłacić pieniądze poszkodowanemu.

10: Szpital - czy da się uzyskać odszkodowanie za pobyt w szpitalu?
Odszkodowanie jest jednym z tych tematów, które niechętnie się podejmuje i które lepiej omijać. Ogólny problem z odszkodowaniami za wypadek lub problemy zdrowotne (w tym właśnie też leczenie w szpitalu) to niepewność.


Strona 1 z 21
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.