Andrzej i jego BMW

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 632 razy | Kategoria: Ubezpieczenia | Ilość słów: 313 | Data: 23.01.13 | 0 komentarzySamochody BMW cieszą się sporym zainteresowaniem wśród młodych mężczyzn w naszym kraju. Panowie kochają te samochody przede wszystkim za ich ponadczasowy wygląd oraz za niezwykła moc ich dużych silników


Auta te mają także tylny napęd, który podoba się wielu osobom ze względu na specyfikę prowadzenia takiego auta. Niestety, wielu młodych kierowców przecenia swoje możliwości i często dochodzi do wypadków. Poza tym auta BMW są dosyć drogie i rzadko którego człowieka stać na to, aby sobie taki samochód kupić nowy albo choć kilkuletni.

Tak samo jest z Andrzejem, który ma dopiero dwadzieścia sześć lat. Ponieważ pracuje od kilku lat, stać go było jedynie na to, aby naskładać sobie na niemalże piętnastoletnie auto. Samochód ma ponad dwulitrowy silnik benzynowy, który rzeczywiście ma świetną moc, ale niestety za to bardzo dużo pali. Ponieważ jest to pierwszy samochód Andrzeja, ceny za OC jakie proponowały mu firmy ubezpieczeniowe były naprawdę wysokie.

Pewnego dnia jednak znajomy powiedział do Andrzeja – „sprawdź swoje oc na Liberty Direct”. Andrzej jednakże o tym zapomniał i dalej dzwonił po różnych firmach w Polsce i za każdym razem był nieprzyjemnie zaskakiwany. W końcu jednak któregoś dnia natrafił na karteczkę ze słowami przyjaciela sprawdź swoje OC na Liberty Direct i znalazł stronę internetową tego towarzystwa.

Na stronie dzięki specjalnej aplikacji łatwo wyliczył sobie, ile wyniesie go stawka ubezpieczeniowa za jego piętnastoletnie auto. Okazało się, że w porównaniu do innych towarzystw ubezpieczeniowych tutaj istotnie zaproponowano mu najlepszą stawkę w najkorzystniejszej cenie. W dodatku wszystkie formalności udało się załatwić przez Internet. Pozostało jedynie dokonać wpłaty przez bank internetowy i już po kilku dniach do domu trafiły dokumenty. Od tego czasu Andrzej może już poruszać się swoim w pełni ubezpieczonym samochodem. Amerykańska firma Liberty Direct cieszy się w Polsce sporym zainteresowaniem ze względu na swoją atrakcyjną ofertę i łatwe zawieranie umów.Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.