Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 625 razy | Kategoria: Ubezpieczenia | Ilość słów: 323 | Data: 23.01.13 | 0 komentarzyOstatnimi czasy o firmie Liberty Direct zrobiło się dosyć głośno. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, iż Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych. To dosyć spory zaszczyt i na pewno bardzo dobra reklama dla samego ubezpieczyciela.


Rzeczpospolita cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród czytelników. Najczęściej po tę gazetę sięgają osoby, które prowadzą swoje firmy aby być na bieżąco z różnymi nowościami ze świata biznesu, polityki i finansów. Wracając do tematu ubezpieczycieli. Oczywiście dla samego Liberty Direct, takowe wyróżnienie jest bardzo dużym zaszczytem, jak zresztą sama firma Liberty Direct stwierdziła. Niemniej jednak wielu klientów interesuje bardzo atrakcyjna oferta Liberty Direct, która tak naprawdę przez innych ubezpieczycieli jest nie do przebicia. Z tego też powodu Rzeczpospolita uznała ofertę Liberty Direct za jedną z najlepszych. Przyjrzyjmy się dokładniej ofercie Liberty Direct.

Bardzo atrakcyjny w tej firmie jest przede wszystkim zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, zwłaszcza dla „starszych” kierowców, po upływie 26 roku życia, którzy od paru ładnych lat posiadają prawo jazdy. Mogą wtedy liczyć na bardzo duże zniżki, nawet wtedy, kiedy posiadają samochód z dużym silnikiem. Gorzej jest w przypadku młodych kierowców, choć i oni także mogą liczyć na pewne zniżki. Na szczęście jak twierdzi firma Liberty Direct pracują oni ciągle nad zniżkami dla „świeżych” kierowców. Nie ma co narzekać. Niestety tak praktycznie jest wszędzie. Młodzi kierowcy ze względu na to, iż dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem samochodu, muszą się liczyć z tym, iż nie ma dla nich zbyt dużo zniżek a samo ubezpieczenie jest dosyć drogie. Oczywiście po upływie roku bezszkodowej jazdy są każdemu kierowcy, nawet tym młodym przyznawane zniżki, które są bardzo atrakcyjne.

Zwykle młodym kierowcą poleca się dosyć małe samochody, zwłaszcza te w których silniki są w przedziale od 900 do 1200. Wtedy ich ubezpieczenie będzie o wiele tańsze niż przy zakupie na przykład ubezpieczenia dla samochodu z silnikiem 2.0. Rzecz jasna wszystko zależy od naszego budżetu.Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.