Gospodarka


Podkategorie w tej kategorii:
11: Pomoc przy zakupie pierwszej spawarki
Powszechnym dylematem amatorów spawania jest wybór swojej pierwszej spawarki. Naturalnie możemy zdać się na złote porady ekspedienta w sklepie lub kolegi po fachu. Jednak urządzenia do spawania nie zaliczają się do tanich, dlatego zanim zdecydujemy się na ich zakup warto dokładnie przemyśleć, gdzie będą wykorzystywane.

12: Charakterystyka procesu spawania
Istnieje niezwykle dużo różnych branży gospodarczych, z czego jedna jest niebywale ciekawa, ale i rozległa. Mowa tutaj naturalnie o budownictwie, a precyzyjnie określając – o spajaniu.

13: Jak należy przechowywać elektrodę otulona
W większości spawarek używa się różne typy elektrod. Urządzenia do spawania metodą MIG stosują elektrodę topliwą w osłonie gazów obojętnych, natomiast podczas spawania TIG korzysta się z elektrody wolframowej.

14: MIG, MMA i TIG – dodatkowe funkcje
Zakup sprzętu do spawania bardzo często zależny jest od materiału, który chcemy złączyć. Zanim rozpoczniemy pracę musimy także uwzględnić takie parametry jak grubość materiału, lokalizację miejsca spawu i warunki otoczenia.

15: Kociołki na drewno
Rozwiązań grzewczych w domach znajdujemy mnóstwo, w zasadzie co dom, to inny pomysł na rozwiązanie takich spraw jak ogrzewanie. A w końcu to jest najważniejsza z rzeczy, bez których obejść się nie możemy.

16: Pozytywna i negatywna informacja gospodarcza
Informacje gospodarcze gromadzone przez specjalnie w tym celu powołane biura może mieć charakter pozytywny lub negatywny. Pozytywny to po prostu pozytywna historia kredytowa, czyli spłacanie w terminie swoich zobowiązań.

17: Informacje o dłużnikach
Informacje o dłużnikach to nie wszytko, co można otrzymać od biur informacji gospodarczej. Wiele osób i firm jednak na tym poprzestaje z racji faktu, że informacje te dostępne są praktycznie na zawołanie w Internecie.

18: Komu przyda się informacja gospodarcza?
Uzyskanie informacji o kontrahencie to zawsze bardzo istotna rzecz, o która dbają już niemal rutynowo większe korporacje i wszystkie podmioty, dla których liczy się uczciwość w transakcjach i przejrzystość drugiej strony.

19: Bezrobocie 2013
Corocznie tysiące ludzi wyjeżdża w celach zarobkowych do różnych krajów Europy. Nie należy się dziwić takiemu obiegowi sytuacji, jak bowiem wiadomo w Niemczech, Szwajcarii, czy Anglii można zarobić nawet kilka razy więcej.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.