Budownictwo


1: Nowoczesne technologie w budownictwie
Nowoczesne technologie spotykamy na każdym kroku. Często nie mamy nawet świadomości, ile innowacyjnych rozwiązań i materiałów nas otacza w codziennym życiu. Jedną z branż, która bardzo korzysta z udogodnień, jakie dają zaawansowane technologie, jest budownictwo.

2: Instalacje w nowym domu.
Podczas budowy domu każdy z nas stara się, by zachowana została odpowiednia kolejność prowadzonych prac. Wiadomo, że najpierw muszą powstać fundamenty i ściany budynku, a dopiero potem można przystąpić do wykonania niezbędnych instalacji.

3: Ekologicznie i stylowo - domy z bali
Domy z drewna to jedne z najpopularniejszych rodzajów domów w ostatnim czasie. Zdobywają one głównie uznanie wśród tych, którzy marzą o postawieniu zarówno klasycznego, jak i wyróżniającego się domu.

4: Sprzęt gastronomiczny do nowej kuchni
Budując nowy dom, albo przebudowując istniejący, stwarza się dużo nowych możliwości dla zaprojektowania wnętrza. Jeśli jesteś obecnie w takiej sytuacji i szukasz skutecznych rad co do urządzenia oraz zaopatrzenia kuchni, powinieneś niezwłocznie przeczytać informacje poniżej.

5: Czy kobieta również może zostać spawaczem?
Pośród dużej liczby profesji świata, tym najmocniej opanowanym przez mężczyzn jest spawalnictwo. Jest to dział technologii, który obejmuje czynności związane z łączeniem materiałów za pomocą rozgrzewania ich elementów. Ale czy faktycznie tylko mężczyzna może pracować w tym zawodzie?

6: Zachowanie bezpieczeństwa w pracy
Wszędzie możemy spotkać się z groźnymi zdarzeniami i narzędziami, które wpływają na nasze życie. Zarówno w domu jak również w pracy należy być ostrożnym przy realizacji określonych czynności. Jednak na skutek względów prawnych większą przezorność przeważnie utrzymujemy w miejscu pracy.

7: Poradnik dla początkującego spawacza
Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy trzeba wcześniej poznać jej tajniki. Podobnie sytuacja dotyczy spawalnictwa. Jeszcze zanim zaczniemy ćwiczenia części praktycznej, warto na początek zaznajomić się z teorią.

8: Kontrola wjazdu prestiżowych obiektów
Nowoczesne środki kontroli dostępu są bardzo skuteczne, jednocześnie pozwalają na dopasowanie ich wyglądu do otoczenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zabytkowego budownictwa, uliczek i nowoczesnych biurowców są hydrauliczne słupki. O ich skuteczności opowiada Łukasz Gawor z firmy ALARM-SERVICE, autoryzowanego dystrybutora firmy FAAC.

9: Stawiamy na odporną podłogę, czyli posadzki epoksydowe
Posadzki epoksydowe są wykorzystywane na świecie już od ponad pół wieku. Szczególnie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach magazynowych i przemysłowych. Warto jednak przed zakupem tego typu materiału budowlanego poznać jego najważniejsze cechy.

10: Co zwiększa ryzyko wystąpienia korozji konstrukcji stalowych?
Korozja stali jest zjawiskiem, którego ryzyko pojawienia się jest stale obecne. Gdy zaś dochodzi do jego przejawów, naprawa wymaga dużych nakładów finansowych. Jednak lepszym rozwiązaniem jest właściwe wykonanie systemów antykorozyjnych, których zadaniem jest ograniczenie skutków korozji.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.