Budownictwo


11: Posadzka w CENTRUM uwagi
Centra handlowe to obiekty o imponujących rozmiarach także pod względem wielkości powierzchni podłogowych. Dlatego też posadzki znajdujące się w nich muszą być wykonane z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo. Aby móc zrealizować te dwa cele, warto zastosować posadzki epoksydowe.

12: Gdzie szukać informacji na temat maszyn budowlanych?
Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być to, że od firm oferujących usługi budowlane oczekuje się wiele. Nie dziwi również to, że bardzo duża konkurencja panująca pomiędzy nimi sprawia, że szczególną uwagę zwraca się na poziom reprezentowany przez wykorzystywane przez nie maszyny budowlane.

13: Uszczelnianie pęknięć w betonowych konstrukcjach
Obniżenie trwałości konstrukcji betonowej może być spowodowane pęknięciami. W następstwie czego dochodzi do znacznego ograniczenia możliwości korzystania z obiektu. Aby przywrócić go do stanu sprzed awarii, należy przeprowadzić uszczelnianie rys za pomocą specjalnych żywic uszczelniających.

14: Prestiżowa przestrzeń biurowa w Warszawie- szansą dla twojej firmy
Warszawa przestała już być zapomnianym miastem, gdzieś na peryferiach Europy. Dzisiaj to centrum tej części kontynentu z wieloma wiodącymi dziedzinami przemysłu, kultury czy polityki. To tu właśnie znajduje się serce współczesnej Polski.

15: Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu?
Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś przed przystąpieniem do budowy własnego domu od czego zależy cena projektu? Czemu jedne projekty są droższe a inne tańsze? Od czego to wszystko zależy? I jak wybrać projekt domu? Sporo pytań jak na jeden raz. Jednak warto na część z nich udzielić wyjaśnień.

16: Konserwacja granitu
Specyfika i zastosowania materiału budowlanego i wykończeniowego, jakim jest granit, a także metody pielęgnacji i czyszczenia wykonanych z granitu nagrobków.

17: Posadzka polimerowa w piekarni
Dobór podłogi do piekarni nastręcza problemów. Wynika to z tego, że podłoga poza estetyką musi spełniać kilka warunków związanych ze specyfiką działalności w przemyśle spożywczym. Do najważniejszych z nich należy łatwość czyszczenia powierzchni oraz zachowanie bezpieczeństwa.

18: Koniec z wilgocią w budynkach
Pojawienie się wilgoci w budynku wiąże się nierzadko z wieloma problemami. Poza niekwestionowanym zagrożeniem dla wytrzymałości konstrukcji, ma ona negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywającym w danym pomieszczeniu. Dlatego tak istotnym jest zabezpieczenie się przed jej pojawieniem.

19: Wybór materiałów budowlanych
Budowa domu zaczyna się nie tylko od fundamentów, cegieł i betonu. Składają się na ten początek także mniejsze elementy takie jak folie budowlane.

20: Czym naprawić i ochronić betonowe oraz żelbetowe konstrukcje
Do najczęściej stosowanych materiałów budowlanych przy różnego rodzaju realizacjach należy beton. Jego powszechność wynika z łatwości i dowolności kształtowania części konstrukcyjnych, a także odporności na wpływ czynników zewnętrznych. Jednak wraz z czasem i on wymaga naprawy, a także ochrony.


Strona 2 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.