Budownictwo


31: Rozwiązania problemu kanalizacji
Każdy kto budował lub choćby remontował dom, wie, jak ważne jest doprowadzenie do niego mediów - wody, prądu,gazu i kanalizacji. Istnieje kilka sposobów podłączenia kanalizacji do domku jednorodzinnego.

32: Liderujemy w ilości powstających konstrukcji stalowych
Poprzedni rok bez wątpienia był dla Polski bardzo udany, jeśli chodzi o metraż nowych obiektów magazynowych. Jesteśmy w ścisłej czołówce europejskiej i absolutnym przodownikiem regionalnym.

33: Jak dobrze wybrać działkę pod budowę domu?
Wybór projektu domu nie jest jedynym zadaniem, które przed nami stoi. Najpierw musimy znaleźć atrakcyjną działkę, na której będziemy mogli postawić swój wymarzony domek. Zanim ją wybierzemy, musimy zwrócić uwagę na wiele kwestii.

34: Opieka nad grobami naszych bliskich.
Nagrobki od tysiącleci stanowią tradycyjną formę upamiętniania naszych bliskich, którzy odeszli z tego świata. Już w starożytnym Egipcie budowano okazałe grobowce władcom oraz ich rodzinom.

35: Maszyny dźwigownicowe - potrzebne narzędzia i akcesoria.
Hurtownią, która posiada podobne urządzenia używane do instalowaniu dźwigu szyn jest Gantrail. Używane są także usługi montowania, oferowane jest projektowanie konstrukcji, wsparcie techniczne i usługi serwisowe.

36: Montaż i konserwacja windy z profesjonalną firmą
Wśród wielu firm ogólnobudowlanych, można znaleźć takie, które posiadają szeroką gamę usług dotyczących dźwigów - wind. Ale czy na pewno każda z tych firma świadczy naprawdę profesjonalne usługi?

37: Hale stalowe - podstawowe informacje
Jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin budownictwa są hale stalowe. Swoją zawrotną karierę zawdzięczają lekkiej i taniej konstrukcji stalowej. Z tego powodu coraz rzadziej możemy spotkać tradycyjne budynki ceglane.

38: Profesjonalna klimatyzacja
Wybierając klimatyzację do domu, czy też do biura oraz do innych obiektów, trzeba się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób zostanie ona zamontowana oraz jaki typ klimatyzatora zostanie wybrany.

39: Sklepów budowlanych ci u nas dostatek
Tak jak w tytule, sklepów z materiałami budowlanymi jest w Polsce cała masa. Mają one postać małych sklepików, a znacznie częściej hurtowni budowlanych, składów budowlanych oraz całych hipermarketów budowlanych.

40: Zwrot materiałów budowlanych
Kwestia zwrotów w przypadku materiałów budowlanych jest dość skomplikowana. W szczególności problemy pojawiają się wtedy, kiedy sprzedawcą był internetowy sklep budowlany. Do rozważenia są tu bowiem dwie kwestie: prawna i praktyczna.


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.