Budownictwo


41: Sklep godny zaufania
Zakupy w Internecie, także jeśli chodzi o materiały budowlane, to zawsze pewne ryzyko. Nie mamy bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym, nie możemy wziąć do ręki towaru, który kupujemy oraz w zdecydowanej większości przypadków musimy wyłożyć pieniądze na długo przed tym, zanim dostaniemy towar.

42: Poliuretan czy styropian?
To, z czego budowane są hale, magazyny, obiekty handlowe czy sportowe, to płyty warstwowe. Są ich dwa rodzaje - płyty poliuretanowe i styropianowe. Które i dlaczego są lepsze?

43: Napędy do drzwi, które wtapiają się w architekturę
Eleganckie, funkcjonalne, bezpieczne, zbudowane zgodnie z przepisami – takie powinny być idealne napędy do drzwi automatycznych.Dzisiaj nikt sobie nie wyobraża centrum handlowego, hotelu, biurowca, banku bez drzwi wyposażonych w napęd elektryczny.

44: Hydrofory i przepompownie ścieków w budownictwie.
W naszym kraju coraz większą popularność zdobywają domy jednorodzinne wielolokalowe, które są współczesnym pomysłem na wspólne zamieszkiwanie rodziny wielopokoleniowej.

45: Budownictwo przemysłowe.
Maszyny wytrzymałościowe są przyrządami do badania wytrzymałości poszczególnych materiałów. Próbki testowanych materiałów są dzięki takim maszynom poddawane naprężeniom, które prowadzą do odkształceń.

46: Budujesz dom? To może płaski dach? Zalety i wady takiego rozwiązania
Osiedla z domkami jednorodzinnymi zaczynają wyglądać jak miejskie PRL-owskie blokowiska – bezbarwne i wszystkie takie same. Czas to zmienić! Zamiast spadzistego dachu płaski - wyróżnienie w okolicy murowane.

47: Brytyjskie Komatsu ma już 25 lat
400 pracowników, 15 typów maszyn z tego prawie 80 procent trafia na eksport do rożnych krajów Europy i północnej Afryki. To sukces 25-letniej działalności na rynku brytyjskiego Komatsu.

48: Pianka poliuretanowa jest istotna podczas budowy domu
Czy miałeś kiedyś szansę do zaznajomienia się z pianką poliuretanowej? A czy w ogóle rozumiesz co to jest? Dla większości ludzi, to wyrażenie jest czystą abstrakcją. Można mieć wrażenie, że w Polsce są czasami takie słowa, że przeciętny Kowalski, jakby był posiadał stracić głowę, to i tak by nie odpowiedział na nie.

49: Produkty warte swojej ceny
Minione już mistrzostwa europy w piłce nożnej Euro 2012 pokazały w jaki sposób chociażby w części powinny przebiegać imprezy na miarę XXII. Poczynione inwestycje na kwotę 100 mld złotych pokazały, że w niedługim czasie przy odpowiedniej kwocie można osiągnąć wszystkie założenia.

50: Zaprojektuj dom swoich marzeń
Piękny, przestronny dom z ogrodem na własnej działce jest marzeniem niemal każdego człowieka. Współcześnie niewiele jest osób, których zadowala wynajmowanie mieszkania w kamienicy czy bloku, gdzie niewielki balkon pełni funkcję ogródka działkowego.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.