Prestiżowa przestrzeń biurowa w Warszawie- szansą dla twojej firmy

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: wursti

Czytano: 442 razy | Kategoria: Budownictwo | Ilość słów: 337 | Data: 26.08.13 | 0 komentarzyWarszawa przestała już być zapomnianym miastem, gdzieś na peryferiach Europy. Dzisiaj to centrum tej części kontynentu z wieloma wiodącymi dziedzinami przemysłu, kultury czy polityki. To tu właśnie znajduje się serce współczesnej Polski.


1_454x340.jpg

Warszawa przestała już być zapomnianym miastem, gdzieś na peryferiach Europy. Dzisiaj to centrum tej części kontynentu z wieloma wiodącymi dziedzinami przemysłu, kultury czy polityki. To tu właśnie znajduje się serce współczesnej Polski. To miasto o długowiecznej tradycji coraz mocniej wybija się na tle konkurencyjnych metropolii regionu,. Śródmieście Warszawy jest centrum finansowym i politycznym kraju a jego ambicją w przyszłości jest stanowić podobną wartość, jak Wall Street w Nowym Yorku czy londyńskie Tower dla tej części kontynentu.

Firma REGUS od wielu lat udostępnia najlepsze biura na godziny w Warszawie dla swoich klientów. REGUS jest synonimem najlepszych lokalizacji na terenie 600 krajów. Oferuje 1500 lokalizacji rozrzuconych wyłącznie w najlepszych punktach czołowych aglomeracji globu. Korzystając z jej usług, klient może być pewny, iż otrzyma wysoce dostosowany do jego potrzeb produkt, bez półśrodków czy bezużytecznych gadżetów. Całkowite skierowanie uwagi na potrzeby klienta sprawia, iż zawsze stawia się jego wymagania na pierwszym planie. Najwyższy standard usług obejmuje nie tylko samą powierzchnię biurową ale także otoczenie, w jakim owo biuro się znajduje. Ważna jest infrastruktura, komunikacja a nawet tak zdawałoby się drobny szczegół jak widok, jaki można zobaczyć z wynajętego lokum.

Do Warszawy przenoszą się wszyscy liczący się przedsiębiorcy, gdyż w otoczeniu tak prężnie rozwijających się firm każdy może zyskać. Sąsiedztwo największych instytucji finansowych daje nieskończone możliwości na rozwój lub umocnienie istniejącego potencjału firmy niemal każdej branży. Poważny klient bowiem nie chce szukać siedzib w jakichś oddalonych miastach, lecz woli mieć wszystko blisko siebie. Biura w największych wieżowcach stolicy dają pewność, iż przewinie się przez nie multum klientów, stwarzających okazje do naprawdę korzystnych transakcji finansowych. Część z nich to czołowi przedstawiciele swoich branż, którzy chętnie zapoznają się z warunkami na jakich funkcjonuje nowo przybyła firma.


 
Podpis

Każde biuro wyposażone jest we wszystko, co niezbędne do natychmiastowego podjęcia działalności. Fachowa obsługa gotowa jest pomóc w każdej sytuacji, wynikającej z zawartej umowy. Wśród prawdziwych profesjonalistów nie ma mowy o awariach, czy przerwach w dostawie jakiegokolwiek medium. Tutaj zwraca się szczególną uwagę na to, by wszystko zgrywało się ze sobą perfekcyjnie. Komfort pracy, idealnie dopasowany do standardu, jaki posiadają największe korporacje, zapewni każdemu klientowi wyższą efektywność i szybszą drogę rozwoju. http://www.regus.pl/day-office/polska/warszawa oraz pod numerem telefonu 00 48 22 57 57 000


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.