Ekologia


1: Domy z bali – skąd popularność na ekologię?
Domy z bali są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Można się zastanawiać skąd wynika popularność technologii domów drewniany w naszym kraju? Jak zawsze przyczyn jest wile i tyle ile osób tyle powodów i przyczyn, dla których zdecydowali się ludzie na dom z drewna.

2: Kosze do segregacji – jak optymalnie wykorzystywać ich możliwości?
Coraz więcej słyszy się o segregowaniu odpadków oraz dbaniu o środowisko. Nie wszyscy wciąż jednak zdają sobie sprawę z tego, że nawet najmniejsze kroki mogą mieć ogromne znaczenie.

3: Orzechy sposobem na ekologiczne pranie
Każdego dnia poradnie lekarskie odwiedza coraz większa liczba pacjentów, które cierpią z powodu dokuczliwych zmian alergicznych. Każdego dnia ekolodzy alarmują o rabunkowej degradacji środowiska oraz jego nieodwracalnym zanieczyszczaniu.

4: Kolorowa segregacja odpadów
Śmieci bez wątpienia stanowią pewnego rodzaju problem, ale tak naprawdę to my sami go tworzymy. Po pierwsze sprawy środowiska są dla nas mało ważne i wszelkie odpady wyrzucamy gdzie tylko popadnie, a z drugiej żyjemy często w niewiedzy.

5: Oczyszczalnie ścieków
Człowiek uczy się przez całe życie. Non stop zdobywamy nową wiedzę, przyswajamy nowe informacje. Naprawdę warto rozwijać się, dokształcać. Nigdy nie wiemy bowiem, kiedy nam się to przyda. Bez wątpienia niesamowicie interesującym tematem jest ekologia i wszystko, co z nią związane.

6: Zanieczyszczenie środowiska atakuje głównie z góry
Organizacja Narodów Zjednoczonych podała ostatnio, że polucje w atmosferze, powodowane działalnością człowieka, są znacznie groźniejsze niż dotychczas przypuszczano.

7: Ten lepszy dostawca oświetlenia LED
Gwałtowny rozwój technologii elektroluminescencyjnej spowodował ogromną liberalizację światowego rynku oświetlenia. Jest to nie w smak wielkim koncernom oświetleniowym, które prześcigają się obecnie w wykupie patentów związanych z tą technologią, chcąc zapewnić sobie jakiś kawałek rynku, na którym kiedyś wiodły prym.

8: Ekologia na co dzień
Zanieczyszczenie naszego środowiska stanowi wielkie wyzwanie dla ekologów. Codziennie spotykamy plakaty informujące o zagrożeniu związanym z używaniem zbyt dużej ilości chemii, a także o czasie, jakiego potrzebują poszczególne produkty na pełny rozkład w przyrodzie.

9: Nieustanny wzrost zainteresowania biopaliwami
Zielona energia stała się jednym z kluczowych elementów ochrony środowiska naturalnego. Ma również spore znaczenie w kontekście wyczerpujących się powoli źródeł konwencjonalnych oraz dla stabilności gospodarczej.

10: Pogoda jest załamana
Jeśli nasze samopoczucie zależne jest od pogody, to w kolejnych latach możemy liczyć na gigantyczne zmiany nastrojów i częste wybuchy agresji. Klimat zmienia się na naszych oczach, znacznie osłabiając nasze poczucie bezpieczeństwa.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.