Ekologia


11: Słowniczek katastrofy metrologicznej
Ze względu na zmiany klimatyczne, musimy się przyzwyczaić, że to już nie kobieta, ale pogoda jest najbardziej zmienną istotą. Lady Pogoda jest grymaśną i niezdecydowaną królową, co coraz odważniej okazuje.

12: Moda myśliwska
To zagadnienie można oczywiście zlekceważyć, potraktować z uśmiechem, ale też i w ciemnych ostępach obowiązują określone trendy również w zakresie ubioru, których wytrawny pasjonat myślistwa przestrzega.

13: Kokos i jego zastosowanie
Wszyscy znamy smak wiórków kokosowych, mówimy: „kokosowy interes” lub „komuś odbiła palma”. Co tak naprawdę wiemy o kokosach i palmach kokosowych? Pewnie niewiele a przecież to drzewo jest tak ważne dla ludzi, którzy mieszkają w regionach, gdzie one rosną.

14: Ekologiczne kule piorące
Kule piorące są naukowym przełomem w ekologicznym praniu i czyszczeniu. Kule są świeżą i naturalną alternatywą dla zwykłych, tradycyjnych detergentów używanych do prania. Kosztują zaledwie kilkanaście groszy za jedno pranie, są więc przyjazne dla środowiska i naszych portfeli.

15: Indyjskie orzechy piorące
Czy to możliwe, żeby środki czystości rosły na drzewach? Okazuje się, że tak. Znamy przynajmniej jeden taki przypadek. Mowa o indyjskich orzechach piorących.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.