Transport i logistyka


1: Organizacja przewozu na imprezy
Organizacja dużych imprez wymaga starannego przygotowania. Niezależnie od tego, czy są to śluby, chrzciny czy inne uroczystości rodzinne lub też służbowe czasami lepiej je zorganizować poza miastem niż w jego obrębie.

2: Dobry przewoźnik to rzadkość !
Obecnie, aby odnaleźć dobrą firmę świadczącą usługi przewozu osób jest ciężko. Wiele firm pojawiło się w sieci lecz to nie jest proste, przecież jedziemy wiele kilometrów do Holandii i musimy być zadowoleni z podróży.

3: Przesyłki kurierskie w przedświątecznym okresie
Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia obfituje w gorączkowe zakupy upominków, prezentów oraz artykułów przydatnych w domu w tym czasie. Sprzęt AGD duży i mały, odzież, książki, elektronika, kosmetyki, sprzęt sportowy, artykuły spożywcze - pod koniec grudnia sprzedaż wzrasta wielokrotnie.

4: Zanim wybierzesz kuriera
Coraz częściej korzystamy z przesyłek kurierskich, bez względu na to czy przesyłamy listy i paczki firmowe czy też prywatne. Konkurencja wśród przewoźników jest duża, mamy więc możliwość wyboru. Coraz częściej pojawiają się na rynku kurierskim również brokerzy, z usług których chętnie korzystamy z wielu powodów.

5: Rodzaje i specyfika wózków widłowych
Wózki widłowe od lata ułatwiają firmom rozładunek i przenoszenie ciężkich przedmiotów. Na rynku dostępnych jest kilka typów widlaków – ze względu na źródło energii wyróżnia się wózki: spalinowe, gazowe i elektryczne.

6: Cenna zawartość paczki do Anglii
Paczki i listy nadal są wysyłane każdego dnia, choć mali stał się popularniejszy. A to za sprawą szybkiego doręczania wiadomości, do tego bezpłatnie i bezproblemowo.

7: Transport międzynarodowy
Transport najogólniej mówiąc jest przemieszczaniem osób lub towarów, rzeczy wzdłuż określonej trasy najczęściej za pomocą środka transportu. Transport międzynarodowy jest ważną częścią gospodarki obejmującą ogół działań i środków związanych z przewozami zagranicznymi, ściśle łączy się z handlem międzynarodowym.

8: Spedycja i transport – jak znaleźć najlepszą firmę
Branża transportu, spedycji i logistyki jest aktualnie jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce. Przedsiębiorcy wykorzystują ten stały wzrost zainteresowania i na rynku powstaje coraz to więcej firm transportowo-spedycyjnych, starających się ogarnąć wszelkie kwestie związane z przewozem i jego organizacją.

9: Czego nie wiedziałeś o spedycji międzynarodowej?
Przewóz towarów za granice wiąże się z nie lada trudnościami. Do jego właściwej organizacji potrzeba zarówno doskonałych umiejętności organizacyjnych i zdolności logistycznych, jak i znajomości przepisów prawnych, zwłaszcza prawa wspólnotowego.

10: Podróż za granice - alternatywa dla samolotu.
Wyruszając za granicę możemy korzystać z wielu środków transportu. Pomimo, że przeloty samolotem stają się coraz dostępniejsze, to wciąż podróżowanie w taki sposób jest dosyć drogie.


Strona 1 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.