Transport i logistyka


21: Klimatyzacja w środkach transportu publicznego
Kiedy przychodzi lato, a wraz z nim bardzo wysokie temperatury, wszyscy poszukujemy miejsc, w których można by się ochłodzić i odpocząć od wszechogarniającego upału.

22: Tania wypożyczalnia samochodów
Czy można tanio wypożyczyć doskonałej jakości samochód dostawczy? Otóż tak, ale trzeba dobrze poszukać. Czasem nawet opłaca się skorzystać z takiej usługi w odległej miejscowości.

23: Powstawanie dróg
Mamy tendencje do narzekania na tempo powstawania nowych dróg oraz wszystkiego co z nimi związane, jednak czy wiemy jaki to żmudny oraz pracochłonny proces?

24: Rozwój branży TSL
Branża TSL ma za sobą trudny rok. Ku zadowoleniu wszystkich spedytorów, bieżący rok 2011, prawdopodobnie stanie się jego przeciwieństwem. W zgodzie z prognozami, nastąpić powinien znaczący wzrost wartości branży TSL.

25: Wyzwania branży TSL
Obfity w niewielkie zainteresowanie, jeśli nie jego brak branżą TSL, przeradza się jak feniks z popiołów w rok 2011, pełen newsów, które na dobre odmienić mają oblicze branży.

26: Prawo celne a transport morski w obszarze Unii Europejskiej
W roku 1992 Komisja Europejska zaczęła tworzyć definicje sposobu żeglugi w zakresie obszarów morskich Europy. Siedem lat później, znane były już dokładne granice, a także forma wykonywania żeglugi.

27: Ułatwienia celne w żegludze europejskiej
Żegluga europejska, w tradycyjnym pojęciu tego słowa, początkowo przedstawiała się inaczej niż dziś. Począwszy od roku 1992, ubierając definicję tegoż słowa, z każdymi wytycznymi poszerzała się granica, zarówno żeglugi europejskiej, jak i tym samym żeglugi bliskiego zasięgu.

28: Ułatwienia celne w obszarze Wspólnoty Europejskiej
Z każdym rokiem przybywa nowych przepisów, dotyczących wymiany międzynarodowej drogą morską na obszarze Wspólnoty Europejskiej. Warto mieć świadomość, iż większość z nich powstaje w trosce o wprowadzenie jak największej ilości ułatwień w zakresie żeglugi.

29: Transport jest potrzebny
Kampania „Transport jest potrzebny” ma za zadanie rozpowszechnić przekonanie o wartości, jaką niesie ze sobą transport, a także propagować bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

30: Bez transportu nie ma jogurtu
„Transport jest potrzebny” to kampania, organizowana przez Grupę Raben, której celem jest propagowanie bezpieczeństwa na drogach oraz wartości, jaką niesie ze sobą transport. Akcja ma uświadomić odbiorcom, iż transport nie tylko jest ważny, ale dotyka każdej dziedziny naszego życia.


Strona 3 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.