Transport i logistyka


31: Bez transportu nie ma remontu
Zainicjowana przez Grupę Raben kampania „Transport jest potrzebny”, ma na celu ukazanie jak wielką wartość ma bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz sam transport. Gdy tylko się zastanowimy, okaże się, iż transport dotyczy każdej dziedziny naszego życia.

32: Transport kolejowy a rozwój branży TSL
Rok 2010 z pewnością nie należał do udanych dla branży TSL . Tuż po nim, wraz z początkiem bieżącego roku, nastąpił jednak pewien przełom, który zapoczątkował znaczące ożywienie na rynku, a co najważniejsze możliwości rozwoju i zysku.

33: Punktualność w transporcie kolejowym
Deutsche Bahn to wiodąca grupa niemieckich firm kolejowych oraz logistycznych. Wraz z ożywieniem na rynku TSL, prezentuje równie atrakcyjne analizy i raporty. Już teraz śmiało można powiedzieć, iż Deutsche Bahn, mimo wcześniejszego zadowolenia jego konsumentów, obecnie stał się jeszcze bardziej przyjazny dla odbiorców.

34: Jak osiągnąć sukces w branży TSL
Branża TSL, rozwijając się w Polsce bardzo intensywnie, narzuca na pozostałych różnorodne zmiany. Przede wszystkim uczestnicy łańcucha transportowego, muszą mocno zabezpieczać się przed konkurencją, dodatkowo wzrastać powinna jakość obsługi klienta oraz ulepszana musi być wymiana danych.

35: Sukces w zasięgu ręki
Ciągły rozwój branży TSL w Polsce, warunkuje wiele działań w całej Europie. Przede wszystkim uczestnicy łańcucha transportowego, muszą być przygotowani i zabezpieczeni na konkurencję z Europy,a ściślej z Unii Europejskiej. Jasnym jest zatem, że nowa grupa stałych i pewnych zleceniodawców, będzie teraz bardzo ważna.

36: Sukces firmy logistycznej leżał w zasięgu ręki
Branża TSL w naszym kraju nieustannie się rozwija, zmuszając pozostałych uczestników transportowego łańcucha do zabezpieczania się przez konkurencją, która napływa z firm Unii Europejskiej.

37: Transport lotniczy za 40 lat
Choć mało kto może zdaje sobie z tego sprawę, to sektor lotniczy stanowi bardzo istotną część handlu światowego. On sam generuje bowiem 8 % PKB europejskiego, dając tym samym 580 miliardów dolarów. Jednocześnie samo lotnictwo zatrudnia około 33 milionów pracowników.

38: Transport lotniczy przyszłości
Mimo iż bieżący rok jest jednym z najlepszych dla branży TSL, to jednak sektor lotniczy minimalnie pozostaje w tyle. Jak będzie wyglądała więc przyszłość lotnictwa, nie tylko w ciągu kilku miesięcy, ale przede wszystkim w ciągu kilku dekad?

39: Przyszłość podróży lotniczych
Airbus to międzynarodowe konsorcjum zajmujące się produkcją samolotów. Kto lepiej mógłby znać oczekiwania i potrzeby odbiorców lotnictwa? Na początku warto podkreślić, iż lotnictwo jest bardzo istotnym filarem handlu światowego.

40: Zmiany w branży TSL w 2011 roku
W obecnej chwili na światowym rynku zachodzi wiele różnorodnych zmian. Rzeczywiście jedną z najbardziej odczuwających to branży jest TSL. To ona podatna jest na wszelkie wahania, również takie, które inne sektory zauważą po długim upływie czasu, bądź wcale.


Strona 4 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.