Transport i logistyka


41: Rozwój gospodarki a rynek TSL w Polsce
Wraz z rozwojem gospodarki na skalę międzynarodową, a wręcz światową, rozwija się również branża TSL. Jest ona najbardziej podatna na to co się dzieje na rynku, z bardzo oczywistych przyczyn.

42: Rozwój branży TSL w ostatnich latach
Branża TSL ma za sobą niezbyt chwalebny rok 2011, po czasie stagnacji i utrudnień, nastaje ożywienie i mnóstwo możliwości wraz z początkiem roku bieżącego. Obecnie firmy transportowe znacząco odczuła polepszenie się sytuacji gospodarczej na całym świecie.

43: Sprzedaż w branży e-commerce
Zainteresowanie rynkiem e-commerce rośnie z każdym miesiącem, wraz z nim wzrasta również liczba sklepów internetowych, które są obecnie jednym z najbardziej opłacalnych pomysłów na biznes, przy niewielkim wkładzie własnym. Ze względu na dużą ich liczbę, nietrudno domyślić się, iż konkurencja jest naprawdę duża.

44: Optymalizacja sprzedaży na rynku e-commerce
W dobie rozwoju wielu gałęzi przemysłu, coraz większe zainteresowanie budzi rynek e-commerce. Poprzez sytuację ekonomiczną, a także możliwości początkujących przedsiębiorców, coraz więcej pojawia się tym samym sklepów internetowych.

45: Dystrybucja krajowa towarów w 21 wieku
Praktycznie w każdej branży to klienci kształtują rynek. To oni określają potrzeby, a im naprzeciw starają się wyjść przedsiębiorcy. Tak również jest w przypadku branży TSL. Oczekiwania odbiorców zmieniają się, najczęściej wraz z rozwojem technologii i gospodarki, co wywołuje ukazywanie się nowych trendów.

46: Nowe rozwiązania dystrybucji towarów
W każdej branży zmieniają się trendy, za którymi podążać muszą przedsiębiorcy jeśli pragną dopasować się do potrzeb klientów. W branży TSL obecnie mamy do czynienia z procesem utrwalania się nowej mody, a zatem świeżych oczekiwań konsumentów logistycznych.

47: Nowe trendy w dystrybucji towarów
Rynek TSL rozwija się bardzo efektywnie. Z każdym miesiącem prezentowane są coraz to nowe osiągnięcia i innowacje. Wraz z rozwojem, rosną również oczekiwania klientów. Dzisiaj oczekują przede wszystkim rozwiązań kompleksowych. Większość pragnie połączyć transport całopojazdowy z drobnicowym.

48: Nowoczesne rozwiązania logistyczne
Dzisiejszy klient bez względu na branżę, z pewnością jest bardziej wymagający niż lata wcześniej. Firmy rozwijają się, a konsumencie wymagają, tak samo jest w branży TSL. Warto przytoczyć współpracę firm ROHLING SUUS Logistics z BHS przedstawiając rozwiązania, jakie wprowadzili, by zadowolić absolutnie każdego klienta.

49: Rozwiązania dedykowane w branży TSL
Wraz z rozwojem branży TSL, rozwijają się także potrzeby odbiorców. Bardzo ciekawym aspektem jest nowy i bardzo unikalny sposób współpracy między operatorem logistycznym, a klientem. Dzisiaj dużą rolę odgrywają rozwiązania dedykowane.

50: Nowoczesny model współpracy na linii operator logistyczny - klient
Coraz częściej dużą rolę w usługach dystrybucyjnych odgrywają rozwiązania dedykowane. Zwykle nie znajdują się one w standardowym zakresie usług. Z czego wynika taki stan rzeczy? Przede wszystkim z faktu, iż dystrybucja towarów w sposób podstawowy przestała już wystarczać.


Strona 5 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.