Cenna zawartość paczki do Anglii

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: MieszkoPierwszy

Czytano: 748 razy | Kategoria: Transport i logistyka | Ilość słów: 274 | Data: 24.06.13 | 34 komentarzyPaczki i listy nadal są wysyłane każdego dnia, choć mali stał się popularniejszy. A to za sprawą szybkiego doręczania wiadomości, do tego bezpłatnie i bezproblemowo.


Starsze pokolenie często nie jest przyzwyczajone do tego, że pieniądze można przesyłać bliskim przelewem zamiast decydować się wysyłać je w liście. Jest to bardzo niebezpieczne, dlatego właśnie tak ważna staje się kwestia rozsądnego myślenia. Przede wszystkim dlatego, że ludzie pracujący na poczcie czy w firmach kurierskich nie zawsze należą do uczciwych. Czasem sprawdzają zawartość wnętrza paczki, aby upewnić się, że jest w niej coś cennego. Tak stało się w przypadku jednej z kobiet, która chciała zaoszczędzone pieniądze przesłać swojemu wnukowi, który aktualnie przebywał w Anglii. Pech sprawił, że paczkę sprawdzał nieuczciwy pracownik poczty. Gdyby starsza kobieta zdecydowała się skorzystać z usług http://www.pack4you.pl/cennik/Anglia wówczas mogłaby liczyć na bezpieczne dostarczenie paczki.

thumb_paczki_1.jpg

Stały monitoring

Niektóre firmy kurierskie, w tym również Poczta Polska, musiały zacząć skuteczne walczyć z nieuczciwymi pracownikami, którzy coraz częściej decydowali się na kradzieże. Z tego powodu wprowadzono monitoring pracowników oraz rozpoczęto ich kontrolowanie. Pracownicy zajmujący się segregacją paczek musieli pokazywać co wnoszą do miejsca pracy oraz co wynoszą. To bardzo ważne, a sama zasada pozwoliła skutecznie walczyć ze złodziejaszkami. Przykładowo firma http://www.pack4you.pl/cennik/Anglia zdecydowała się na monitoring paczek. To istotne, ponieważ w ten sposób paczki przestały niewytłumaczalnie ginąć. Kwestia bezpieczeństwa paczek jest bardzo ważna, ponieważ od tego zależy opinia danej firmy. Im jest ona lepsza tym większa liczba osób zdecyduje się skorzystać z jej usług.

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.