Hobby


Podkategorie w tej kategorii:
1: Techniki nadruku na koszulkach
Klienci sklepów odzieżowych coraz częściej sięgają po koszulki z nadrukami. Wybierając dana koszulkę, rzadko kto zastanawia się jak powstała. Jakimi technikami powstają nadruki na koszulki? Istnieje kilka podstawowych metod umieszczania grafik na ubraniach.

2: Robotyka w świecie zabawek
Postęp technologiczny nie omija świata dziecięcej rozrywki. Wręcz odwrotnie, wkracza do tego świata pełną parą, nierzadko wyprzedzając rozwiązania, które później znajdują szersze zastosowanie także w świecie przedmiotów codziennego użytku.

3: Blogi wnętrzarskie
Wraz z wzrostem ogólnej samoświadomości oraz zamożności przeciętnego obywatela ludzie coraz szerzej zaczęli szukać atrakcyjnych możliwości dla wyrażenia swoich wewnętrznych preferencji oraz ważnych dla siebie idei.

4: Święta tuż, tuż....
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i warto już wcześniej pomyśleć o jakimś niestandardowym i niezwykłym prezencie dla kogoś bliskiego.

5: Wysoka jakość filmowania
Pasjonaci filmu oraz fotografii na pewno kiedykolwiek słyszeli o amerykańskiej firmie GoPro, posiadającej całkiem sporą historię, jeżeli chodzi o produkcję atrakcyjnego sprzętu, pozwalającego całkowicie wykorzystywać wszystkie jego możliwości.

6: Wino, gitary i śpiew
Lato kojarzy się przede wszystkim ze słońcem, beztroskimi chwilami relaksu, piknikami na zielonej trawce, wypadami nad jezioro, grillem i oczywiście biesiadami przy ognisku.

7: Elektryczne tylko gitary
Dzisiaj wiele osób coraz częściej zaraża się pasjami takimi jak muzykowanie na wszelkie możliwe sposoby. Co robimy, aby nieco się właśnie muzycznie wyżyć? Najczęściej wybieramy granie na instrumentach, oraz śpiewanie.

8: Perkusja – dobry wybór?
Gra na instrumencie jest pasją, jaka potrafi człowieka bardzo rozwinąć, uwrażliwić, zapewnić mu stały progres. Warto jest spróbować przynajmniej raz zagrać na instrumencie, jaki wydaje się być najbardziej pociągający.

9: Czy hobby może być powodem naszej klęski?
Praktycznie każdy z nas ma jakieś hobby czy swojego konika. Mogą to być przeróżne rzeczy począwszy od zbieractwa poprzez zwiedzanie czy fotografię kończąc na chodzeniu do kina. Niestety czasami hobby przeradza się w obsesję i zapominamy o całym świecie, a to może prowadzić do naszej klęski.

10: Polak równa się grill
Jest sporo takich cech, których z pewnością nie możemy się wyprzeć. Nazwać je należy pewnymi przypadłościami narodowymi. Mówimy tutaj oczywiście o zjawiskach, które nas jako Polaków dotyczą w stu procentach, ale co godne podkreślenia, jesteśmy w tych obszarach po prostu mocni.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.