Akwarystyka


1: Atuty sklepu związanego z akwarystyką morską
Osoby, których pasją jest szeroko rozumiana akwarystyka morska, do niedawna narzekały na niewystarczającą liczbę sklepów, w których mogłyby zaopatrzyć się w sprzęt i okazy pozwalającej na rozwój kolekcji.

2: Naturalne pokarmy dla rybek akwariowych
Rybki akwariowe są pasją dla wielu ludzi. Kiedy w zazwyczaj dużych, szklanych pojemnikach wypełnionych wodą spotykają się ze sobą wielobarwne, pływające zwierzęta, podoba się, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jak jednak powszechnie wiadomo, żeby rybki cieszyły nasze oko i zmysły, musimy o nie odpowiednio dbać.

3: Pierwsze akwarium i co warto wiedzieć
Na początkującego akwarystę czeka wiele pułapek i wiele pytań, na które musi sobie odpowiedzieć zanim faktycznie stworzy swoje pierwsze akwarium. Postaram się nieco przybliżyć temat i podpowiedzieć od czego i jak zacząć.

4: Prętnik karłowaty. Doskonała rybka dla początkującego akwarysty
Prętnik karłowaty (łac. Trichogaster lalius) to jedna z niewielu ryb akwariowych, którą można polecić początkującym akwarystom. Pozornie mało popularny gatunek jest dobrą alternatywą dla chociażby gupika, mieczyka zielonego czy danio pręgowanego.

5: Utrzymanie akwarium w czystości
Zbiornik akwariowy może być doskonałą ozdobą mieszkania lub domu. Może nawet stanąć w centralnym punkcie salonu i z całą pewnością każdy zwróci na niego swoją uwagę.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.