Fotografia


1: Lustrzanka i co dalej?
Kupiliśmy swoją pierwszą lustrzankę, powoli wkraczamy w świat fotografii. Dopiero teraz okazuje się, że to dopiero początek wydatków. Oto najpotrzebniejsze akcesoria do aparatów z lustrem.

2: Skuteczny marketing studia fotograficznego
Jak w każdym biznesie, tak i w fotografii, trzeba zadbać o dobrą reklamę. Aby Twoje studio fotograficzne miało dużą ilość zleceń, musisz przeprowadzić skuteczne działania reklamowe. W innym wypadku będzie Ci bardzo ciężko pozyskać klientów. Czy głosić się z tym do odpowiednich firm, czy może zająć się samemu reklamą?

3: Czy fotografia ślubna to tylko reportaż?
Wielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to tylko relacja fotograficzna z uroczystości ślubnej oraz wesela. Nic bardziej mylnego! Profesjonalny fotograf ślubny oferuje wiele dodatków, z których warto skorzystać. A co jest do wyboru?

4: Czym kierować się wybierając fotografa?
Czy może być kłopotliwe wyszukanie dobrego fotografa? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Problem pojawia się, gdy musimy ocenić jego warsztat i przygotowaną ofertę. Jak sprawdzić czy jest faktycznie dobry? Z tego artykułu dowiesz się jak wybrać fotografa, aby być zadowolonym ze swojego wyboru.

5: Kilka zasad dobrego pozowania podczas sesji zdjęciowej
Przed Tobą pierwsza sesja zdjęciowa? Na pewno odczuwasz lekki stres. W końcu nigdy wcześniej nie pozowałaś przed obiektywem. Ale nic w tym nadzwyczajnego. To normalne, gdy człowiek wykonuje coś po raz pierwszy. Ale od tego jest praktyka, prawda?

6: Fotografia ciążowa – czy warto zdecydować się na takie zdjęcia?
Już niejedna przyszła mama zdecydowała się na zrobienie sobie sesji zdjęciowej w ciąży. Obecnie bowiem fotografia ciążowa jest tym, co wybiera spora liczba osób, ze względu na to, że chcą mieć kiedyś w przyszłości miłe wspomnienia z oczekiwania na pierwsze dziecko.

7: WARSZTATY FOTOGRAFICZNE - ABC oświetlenia portretowego
Serwis empikfoto.pl oraz Akademia Nikona zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych „ABC oświetlenia portretowego. Praktyczne wykorzystanie systemowych lamp błyskowych”. Spotkania prowadzone przez wykładowcę Akademii Nikona, odbywają się w salonach empik w poszczególnych miastach Polski.

8: Na co musi zwrócić uwagę początkujący fotograf ślubny
Pasjonujesz się fotografią i chciałbyś zająć się tym zawodowo? Szczególnie interesuje Cię fotografia ślubna? W tym artykule dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby odnieść sukces. Musisz wiedzieć, że nie tyko umiejętności i doświadczenie są tutaj ważne. Fotografia ślubna to dosyć konkurencyjna branża. Jak się wypromować?

9: Jak uwiecznić piękne momenty z życia?
Można powiedzieć, że w życiu wszystko kiedyś musi się skończyć. Piękne chwile przemijają i zostają tylko wspomnienia. Warto więc zastanowić się co zrobić, aby móc uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty jakie miały miejsce w naszym życiu.

10: Dobry fotograf na ślub - czym się kierować?
Jeśli chcemy mieć udana pamiątkę ze swojego ślubu w postaci pełnych emocji fotografii, powinniśmy wybór fotografa poprzedzić dogłębną analizą jego dotychczasowej pracy. Tylko dokładne sprawdzenie i kontakt z nim, pozwoli nam na określenie jego osobowości, umiejętnej współpracy czy otwartości na nowe pomysły realizacji usługi.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.