Fotografia


11: Wywoływanie zdjęć przez Internet
Wiele osób coraz częściej korzysta z możliwości wywoływania zdjęć przez Internet. Czy warto? Oszczędność czasu, wygoda, czy niska cena, co ma największy wpływ na naszą decyzję?

12: Zasady robienia zdjęć pejzażowych
Jak prawidłowo wykonać zdjęcie pejzażu? To pytanie zadaje sobie wiele osób, zwłaszcza w urlopowo-wyjazdowym okresie wakacji. Oto kilka praktycznych porad.

13: Nauka fotografowania
Fotografowanie nie jest łatwe, chociaż zdjęcie potrafi zrobić każdy. Dobre i ładne zdjęcia umie tylko doświadczony i wyuczony fotograf. Możesz jednak próbować polepszyć swoje fotograficzne umiejętności i zastosować kilka ćwiczeń.

14: Kraków jako tło fotografii ślubnych
Czy zastanawialiście się, które z polskich miast jest najpiękniejszym na ślubną sesję zdjęciowa? To jasne, że Kraków. Piękna architektura, pozytywnie nastawieni do życia ludzie, kameralne i romantyczne zakątki.

15: Nietypowe sesje ślubne
Fotografia ślubna zazwyczaj jest piękna. Stanowi pamiątkę rodzinną, którą oprawia się lub wkłada do eleganckiego albumu. Czy akt ślubny wpisuje się w tą konwencję?

16: Nowoczesne aparaty cyfrowe
Jest wiele osób, które uwielbiają robić zdjęcia, a fotografowanie jest wręcz ich pasją. Jednak prawda jest taka, że do dobrych zdjęć potrzebne są nie tylko zamiłowanie i umiejętności, ale również i aparat, z którego mamy tutaj możliwość korzystać.

17: Zombie uchwycone przez fotografa ślubnego
Ślub staje się bardzo ważnym wydarzeniem dla młodych par, które starają się zrobić dosłownie wszystko, aby móc cieszyć się oryginalną pamiątką ślubną. Problem jednak polega na tym, że polskie śluby oraz wesela tkwią w tradycji, której nie można podważyć.

18: Poznańska fotografia ślubna
Fotografia ślubna jest niezwykle popularna w Poznaniu. To właśnie w tym mieście znaleźć można wielu wspaniałych fotografów, którzy zrobią dla nas piękne zdjęcia ślubne.

19: Artyści fotografii
Fotografia artystyczna rozkwita w Poznaniu i coraz więcej osób docenia umiejętności artystyczne i wyczucie fotografów poznańskich. Niewątpliwie w mieście tym znajdziemy wielu mistrzów obiektywu.

20: Polecany fotograf ślubny
Ślub to piękna uroczystość, o której marzą już małe dziewczynki. Biała sukienka z welonem i przystojny mężczyzna u boku pobudzają niezwykle silnie wyobraźnię młodych kobiet, dlatego zależy im na tym, by ten dzień był idealny i tak też został udokumentowany.


Strona 2 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.