Fotografia


21: kreatywna fotografia ślubna
Jak wybrać profesjonalnego fotografa ślubnego? Nie jest to najłatwiejsze. Opłaca się jednak poświęcić trochę czasu na to, aby być zadowolonym z efektów i pięknych zdjęć ślubnego reportażu.

22: Zdjęcia ślubne, dawniej i dziś.
No właśnie jak wyglądały zdjęcia ślubne kiedyś a jak wyglądają dziś. Świat pędzi do przodu, nie zatrzymuje się ani na chwile, ciągle słyszymy o nowinkach technicznych, wciąż są jakieś zmiany, w fotografii ślubnej jest podobnie.

23: Mój fotograf ślubny
Kiedy zdecydowałam się wziąć ślub w stolicy, od razu pomyślałam że to bardzo dobry sposób na zapewnienie sobie wspaniałych wspomnień na całe życie. I absolutnie wszystko, ale to wszystko od początku do końca udało się bez zarzutu. Jednak nie będę sie teraz rozwodziła nad szczegółami.

24: Każdy może być fotografem?
Wydaje się, że w czasach zaawansowanej technologii, robienie zdjęć powinno być dziecinnie łatwe. To nieprawda – zrobienie dobrego zdjęcia nadal wymaga od fotografującego pewnej dbałości, zaangażowania, pomysłu i umiejętności. Gdyby to było tak proste jak wstawienie prania, fotografia przestałaby być sztuką.

25: Jak zrobić dobre zdjęcie profilowe?
Desperacja, ciekawość, nieśmiałość? Nieważne, co skłoniło Cię do założenia konta na profilu randkowym. Skoro już tu jesteś, to ciekawie i szczerze napisz, kim jesteś i jakich cech szukasz u drugiej połówki.

26: Kilka słów o matrycach
Kilka słów o tym czym dokładnie jest matryca w aparacie fotograficznym, jak została wynaleziona oraz jej ewolucja a także to na co w kwestii matrycy w dzisiejszych aparatach powinni zwrócić uwagę użytkownicy.

27: Jak sfotografować ducha?
Chcesz udowodnić znajomym i rodzinie, że miałeś spotkanie pierwszego stopnia z istotą nie z tego wymiaru? Z duchem?! Nic prostszego, wystarczy, że zastosujesz się do kilku prostych porad, które opisuje poniżej

28: Jak podkręcić kolory zdjęcia?
Krótki poradnik jak wydobyć ze zdjęcia prawdziwe, żywe kolory. Jak sprawić by przedmioty za zdjęcia wyglądały jak żywe, były jak najbardziej realistyczne i przyjemne do oglądania.

29: Czym kierować się podczas zakupu kamery?
Artykuł zawiera bardzo przydatne porady dotyczące tego czym powinien się kierować przyszły użytkownik kamery HD przy jej zakupie, warto przeczytać przed podjęciem decyzji.

30: Jak znaleźć dobrego fotografa ślubnego?
Ślub to uroczystość, o której marzą już małe dziewczynki. Biała sukienka z welonem i przystojny mężczyzna u boku pobudzają niezwykle silnie wyobraźnię młodych kobiet, dlatego zależy im na tym, by ten dzień był idealny i tak też został udokumentowany.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.