Fotografia


31: Niespodzianka na Dzień Babci
Babcia i dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Wychowują, rozpieszczają, mają dla wnuków dużo czasu i niezwykle wiele cierpliwości i niewątpliwie posiadają ogromną mądrość życiową. Maluchy uwielbiają swoje babcie i niezmiernie kochają dziadków.

32: Być jak John Malkovich
Każdy z nas ma ukrytą w sobie gwiazdę. Potrzebę błyśnięcia, zaistnienia. Inni z kolei marzą, by choć przez chwile zostać filmowcem, twórcą z możliwością utrwalania i zaklinania rzeczywistości. Nie zawsze marzenia się spełniają, nie każdy jest predystynowany do tego by zostać Bradem Pittem, czy „chociaż” Andrzejem Chyrą.

33: Największe błędy początkujących fotografów
Rozpoczynając swą przygodę z fotografią nie ustrzeżemy się przed popełnianiem pewnych podstawowych błędów. Ważne jest, żeby się nie zrażać i mimo początkowych niepowodzeń, dalej z zapałem realizować swoją pasję.

34: Jak zacząć karierę modelki?
Zapytana o to, dlaczego chcesz zostać modelką uśmiechasz się i tonem znawcy opowiadasz o międzynarodowej karierze, pieniądzach, sławie i blichtrze.

35: Jak fotografować jedzenie?
Jeśli gotowanie to Twoje hobby i uwielbiasz spędzać wolny czas w kuchni na przygotowywaniu wyśmienitych potraw, z pewnością prędzej czy później przejdzie Ci przez myśl, żeby podzielić się swoimi sprawdzonymi przepisami z innymi miłośnikami sztuki kulinarnej.

36: Zalety aparatów kompaktowych
Chcąc kupić aparat fotograficzny bierzemy pod uwagę właściwie dwa jego rodzaje: aparat kompaktowy i lustrzankę. Obecnie lustrzanki podbijają rynek i serca swych użytkowników, oferując zdjęcia o wyjątkowej jakości.

37: Sprzęt fotograficzny stworzony z myślą o Tobie
Człowiek, nie od dziś, lubi wspominać. Wracanie do czasów dzieciństwa, lat młodości to często główny temat rozmów - zarówno w gronie rodziny jak i znajomych, przyjaciół. Jak wiadomo, pamięć ludzka nie jest doskonała i niekiedy nie jesteśmy w stanie "odtworzyć" wielu faktów z przeszłości.

38: Czy opłaca się naprawiać kamerę?
Kupując jakiekolwiek urządzenie, musimy niestety liczyć się z tym, że może się zepsuć. Mamy szczęście, jeżeli do awarii dojdzie, gdy nasz sprzęt jest jeszcze na gwarancji. Po upływie jej terminu nie mamy co liczyć na bezpłatną naprawę urządzenia w serwisie producenta. Stajemy przed dylematem: płacić za naprawę czy nowy sprzęt?

39: Dobry fotograf ślubny
Jak wybrać profesjonalnego fotografa ślubnego? Nie jest to najłatwiejsze. Opłaca się jednak poświęcić trochę czasu na to, aby być zadowolonym z efektów i pięknych zdjęć ślubnych.

40: Wesele w górach: Szczyrk, Ustroń, Wisła a może Kocierz?
Zorganizowanie pięknego wesela w górach jest marzeniem wielu par. Wbrew pozorom nie jest to aż tak duży wydatek. Warto jednak wybrać dobrego fotografa, który uwieczni ten dzień.


Strona 4 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.