Czy fotografia ślubna to tylko reportaż?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: m_swat

Czytano: 440 razy | Kategoria: Fotografia | Ilość słów: 319 | Data: 28.02.14 | 0 komentarzyWielu osobom wydaje się, że fotografia ślubna to tylko relacja fotograficzna z uroczystości ślubnej oraz wesela. Nic bardziej mylnego! Profesjonalny fotograf ślubny oferuje wiele dodatków, z których warto skorzystać. A co jest do wyboru?


Reportaż fotograficzny ze ślubu

Zacznijmy może od najważniejszego elementu w fotografii ślubnej, czyli reportażu fotograficznego. Para Młoda często zmaga się z problemem na ile godzin zatrudnić fotografa. Oczywiście tutaj stawka jest liczona za godzinę i często Młodzi chcąc zaoszczędzić, decydują się na zdjęcie jedynie w kościele. Tym samym bardzo dużo tracą. Naprawdę warto zapłacić trochę więcej i rozpocząć reportaż już od samych przygotowań, bo to jest moment kiedy pojawiają się niesamowite emocje. Szkoda, aby zabrakło tego na zdjęciach. Bezpośrednio po przygotowaniach następuje błogosławieństwo od rodziców, a to jest bardzo ważny moment. Ślub to nie tylko ceremonia zaślubin, ale również późniejsza zabawa weselna. Aby wszystko było wspaniałą pamiątką na całe życie, warto uwiecznić to na zdjęciach. Dlatego też radzi się, aby fotograf ślubny pozostał chociażby kilka godzin na weselu.

Sesja narzeczeńska – sposób na przetestowanie fotografa

Przechodząc do dodatków poruszmy najpierw kwestię sesji narzeczeńskiej. To doskonały moment, aby sprawdzić czy warto wybrać danego fotografa na swój ślub. Zobaczycie na własne oczy jak dany specjalista pracuje, czy jest to osoba rzetelna i godna zaufania, ale czy też po prostu dobrze się z nim dogadujecie. Jeśli pojawiają się pewne zgrzyty między Wami to zły znak. Poza tym taka sesja to fajna sprawa dla Was, nauczycie pozować się do zdjęć oraz będziecie mieć pamiątkę!

Para.jpg

 

Ślubna sesja – pamiątka dla Was

O ile reportaż ślubny wykonywany jest z myślą nie tylko o młodych ale także i bliskiej rodzinie, to sesja ślubna jest już pamiątką tylko dla Was. Najlepiej, gdy wykonywana jest w późniejszym terminie niż ślub. Emocje już opadną, nie będziecie się tak stresować i nie musicie pozostawiać gości weselnych na kilka godzin.
Podpis

Magia artykułów - porady o fotografii


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.