Dobry fotograf na ślub - czym się kierować?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: hashq

Czytano: 422 razy | Kategoria: Fotografia | Ilość słów: 342 | Data: 18.11.13 | 0 komentarzyJeśli chcemy mieć udana pamiątkę ze swojego ślubu w postaci pełnych emocji fotografii, powinniśmy wybór fotografa poprzedzić dogłębną analizą jego dotychczasowej pracy. Tylko dokładne sprawdzenie i kontakt z nim, pozwoli nam na określenie jego osobowości, umiejętnej współpracy czy otwartości na nowe pomysły realizacji usługi.


 

Efekt udanych zdjęć zależy od umiejętności i doświadczenia fotografa. Wiadomym jest, że osoba doświadczona w fotograficznym reportażu ślubnym, doskonale zna poszczególne momenty uroczystości zaślubin. Dlatego wybór doświadczonego fotografa zaakcentuje się jego dyskrecją, wysoka kulturą osobistą, umiejętnością odnajdywania się w odpowiednim miejscu, tak, aby żadne z najważniejszych fragmentów uroczystości nie umknęło jego uwadze. To także umiejętne wyłapania ciekawych i zabawnych chwil w trakcie całej uroczystości. Umiejętność łapania emocji jest sztuką bardzo trudną, którą zdobywa się latami. Dlatego osoba mniej doświadczona może mieć bardzo duże problemy, aby wyłapać wszystkie te emocje, które towarzyszą młodej parze, rodzicom czy zaproszonym gościom. To właśnie te zdjęcia na których zostały utrwalone emocje, będą cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz wprawiały w duży zachwyt wszystkich oglądających.

 

 Dobry sprzęt fotograficzny, kreatywność oraz umiejętność obróbki graficznej, to kolejne ważne sprawy na które musimy zwrócić baczną uwagę. Zawodowy sprzęt umożliwi realizację reportażu, gdzie zostanie zachowany odpowiedni klimat świątyni czy sali weselnej. Takie zdjęcia wyróżniają się odpowiednim nastrojem i w połączeniu z emocjami osób będących na nich, stworzą niezapomniane wrażenia. Ważną cechą dobrego artysty jest jego kreatywność, jest to cecha, której nie posiada amator, a która będzie miała istotny wpływ na efekt końcowy. Dlatego fotograf  powinien cechować się właśnie kreatywnością, niebanalnymi kadrami jak i pomysłowością w poszczególnych ujęciach. Obecnie fotograf ślubny powinien cechować się także znakomitą znajomością obsługi programów graficznych. To właśnie za ich pomocą zdjęcia nabiorą bardziej wyrazistego wyglądu, dzięki czemu stworzą się mini dzieła sztuki.

Podpisując umowę z profesjonalnym fotografem ślubnym, będziemy mieli przepiękne i artystycznie wykonane fotografie z tego uroczystego dnia naszych zaślubin.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.