Jak uwiecznić piękne momenty z życia?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: sqnbn

Czytano: 562 razy | Kategoria: Fotografia | Ilość słów: 323 | Data: 18.12.13 | 0 komentarzyMożna powiedzieć, że w życiu wszystko kiedyś musi się skończyć. Piękne chwile przemijają i zostają tylko wspomnienia. Warto więc zastanowić się co zrobić, aby móc uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty jakie miały miejsce w naszym życiu.


Oczywiście wspomnienia to jedno. Jest to coś czego nie da się nikomu odebrać i piękne chwile, które mógł przeżyć będą z nim przez cały czas. Istnieje też możliwość przynajmniej częściowego powrotu do takich chwil. Wystarczy uwiecznić ważne momenty w swoim życiu na fotografiach.

Aparaty fotograficzne umożliwiające ich robienie są obecnie tak popularne i tak powszechnie dostępne, że praktycznie każdy może je kupić. Pozwala to zachować w pamięci wiele momentów - zarówno tych planowanych, związanych z ważnymi rodzinnymi uroczystościami czy wakacyjnymi podróżami, jak i tych, które pojawiają się niespodziewanie, takie jak chociażby zdjęcie zrobione ze znanym aktorem czy sportowcem. Mając tego rodzaju wspomnienie udokumentowane za pomocą fotografii nigdy nie umknie ono naszej pamięci.

W dzisiejszych czasach zdjęcia robione są niemal wszędzie. Nie da się tak naprawdę pozostać anonimowym i każda sytuacja może być uwieczniona. Pozostaje pytanie, w jaki sposób wybierać i selekcjonować zdjęcia, aby móc za kilkanaście lat wrócić do nich z sentymentem? Raczej mało prawdopodobne żeby po kilkunastu latach można było obejrzeć wszystkie zrobione zdjęcia. Dlatego najlepiej jest wykonywać ich jak najwięcej - co umożliwiają między innymi popularne aparaty cyfrowe - a następnie wybierać i wywoływać te wykonane najlepiej, przedstawiające momenty, które autor chciał uwiecznić.

Jeśli ma się wywołanych kilka zdjęć z każdej okazji to także o wiele łatwiej je później uszeregować i poukładać w albumie. Po kilkunastu latach na pewno z wielkim sentymentem sięgnie się po niego, aby wśród najbliższych przypomnieć sobie wspaniałe chwile z lat wcześniejszych. Wywołanie wszystkich zdjęć jest możliwe chociażby za pośrednictwem strony internetowej www.empikfoto.pl. Warto sprawdzić też oferowane tu upominki wykorzystujące fotografie.
Podpis

Bartosz Nowakowski


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.