WARSZTATY FOTOGRAFICZNE - ABC oświetlenia portretowego

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E-commerce Services

Czytano: 458 razy | Kategoria: Fotografia | Ilość słów: 278 | Data: 19.02.14 | 0 komentarzySerwis empikfoto.pl oraz Akademia Nikona zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych „ABC oświetlenia portretowego. Praktyczne wykorzystanie systemowych lamp błyskowych”. Spotkania prowadzone przez wykładowcę Akademii Nikona, odbywają się w salonach empik w poszczególnych miastach Polski.


empik_foto_logo.jpgEmpikfoto.pl od początku swojego istnienia gromadzi wokół siebie pasjonatów fotografii. Od 2009 r. serwis zaangażowany jest w promocję szczególnie utalentowanych fotoamatorów, organizując dedykowany im Konkurs Fotograficzny Empiku (tegoroczna edycja ruszy już w maju). Kolejną inicjatywą empikfoto.pl skierowaną do wszystkich miłośników fotografii z całej Polski jest cykl otwartych warsztatów „ABC oświetlenia portretowego. Praktyczne wykorzystanie systemowych lamp błyskowych”. Na zaproszenie serwisu spotkania prowadzi Paweł Duma, wykładowca Akademii Nikona.

O warsztatach

Podczas spotkań z cyklu „ABC oświetlenia portretowego. Praktyczne wykorzystanie systemowych lamp błyskowych” wykładowca Akademii Nikona, Paweł Duma, pokazuje jak bez profesjonalnego studia można wykonać dobry portret - wykorzystując jedną lub kilka systemowych lamp błyskowych. W czasie warsztatu prowadzący pokazuje także podstawowe techniki oświetlania i triki, czyli to co może się przydać każdemu miłośnikowi fotografii, nie tylko portretowej.

Najbliższe warsztaty empikfoto.pl odbędą się w Poznaniu, w salonie empik przy ul. Ratajczaka 44.

Lista miast, w których  odbędą się warsztaty wciąż rośnie. W najbliższych miesiącach spotkania odbędą się w Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.


Szczegóły oraz harmonogram kolejnych spotkań dostępne są na stronie empikfoto.pl: http://www.empikfoto.pl/warsztaty_fotograficzne

 

Prowadzący zajęcia

Paweł Duma fotografią zajmuje się od 25 lat, popularyzacja tej dziedziny sztuki jest jego sposobem na życie. Od 6 lat jest ekspertem firmy Nikon. Pierwszy polski fotograf, który uzyskał certyfikat Digigraphie firmy Epson. Jest współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Z Akademią Nikona jest związany od samego początku jej istnienia.


Podpis

Empikfoto.pl to jedna z pierwszych w Polsce platform internetowych wyspecjalizowanych w usługach fotograficznych i jednocześnie największy serwis oferujący produkty w pełni personalizowane. Daje klientom możliwość tworzenia m.in. Empik Fotoksiążek, kubków, maskotek, kalendarzy, obrazów na płótnie i wydruków wielkoformatowych ze swoimi zdjęciami. Oferuje również odbitki zdjęć w różnych formatach, także w formacie XXL i w formacie 10x10cm - InstaFotek.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.