Hodowle


1: Pożywna karma dla każdego psa
Wybór karmy dla psów nie należy do zadań najłatwiejszych. Czasami trudno nawet uświadomić sobie, na jak wiele szczegółów należy zwracać uwagę, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień oraz niepożądanych skutków.

2: Udar cieplny psa: bez paniki!
Coś jest nie tak. Zazwyczaj pogodne na spacerze psisko nagle jest dziwnie pobudzone, nerwowo dyszy, język mu sinieje, oddech robi się nieregularny i bardzo szybki. Zaczyna się udar. Co robić?

3: Klatki dla chomików
Wielu miłośników świata zwierzęcego ma szczególną słabość do chomików. W naszym kraju hodowla chomików cieszy się wielkim zainteresowaniem.

4: Klatka dla królika
Wielu miłośników hodowli królików decyduje się samodzielne wykonanie klatki. Jaka powinna być klatka dla królika? Nie jest sprawa łatwa, bowiem rodzaj klatki i jej umiejscowienie zależą od wielu czynników.

5: Jakie zwierzę, czyli odwieczny dylemat pies, czy kot?
Gdy chcemy wziąć jakieś zwierzę do naszego domu bardzo często stajemy przed dylematem na jakie zwierzę się zdecydować. Jednym z odwiecznych dylematów jest wybór między psem, a kotem.

6: Czy alergicy mogą mieć koty?
Wśród nas jest coraz więcej alergików, w tym mnóstwo osób, u których reakcję alergiczną wywołują koty. Zaczerwienione i pieczące oczy, łzawienie, wysypka, katar oraz wiele innych symptomów występujących wówczas, gdy przebywa się w towarzystwie kotów, jest właśnie objawem tego, że ma się do czynienia z alergią.

7: O czym warto pomyśleć, zanim przygarnie się psa
Wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto zaprosić do siebie jakiegoś towarzysza codziennego życia. Mowa oczywiście o domowym zwierzątku, które często stają się namiastką prawdziwego przyjaciela.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.