Pożywna karma dla każdego psa

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 453 razy | Kategoria: Hodowle | Ilość słów: 356 | Data: 20.12.13 | 0 komentarzyWybór karmy dla psów nie należy do zadań najłatwiejszych. Czasami trudno nawet uświadomić sobie, na jak wiele szczegółów należy zwracać uwagę, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień oraz niepożądanych skutków.


Ważny jest przede wszystkim skład danej karmy – powinien zawierać sporo białka oraz witamin odpowiedzialnych za regulację wielu procesów zachodzących w organizmie, a także odpowiednie dopasowanie karmy do wieku zwierząt, ich rasy oraz sposobu rozwijania się. Całkiem ciekawą i, co najważniejsze, rozbudowaną ofertę wszystkim zainteresowanym osobom posiadających psa w jakimkolwiek wieku i dowolnej rasy przedstawia Purina. Producent skupia się przede wszystkim na sprostaniu wymaganiom możliwie jak największego grona klientów, oferując ich psom karmy dostosowane do ich indywidualnych wymagań. W ofercie znajdują się karmy przeznaczone zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych. Karmy Puppy czy Junnior, czyli te, które Purina prezentuje właścicielom najmłodszych zwierząt, gwarantują psom przede wszystkim odpowiednie zapotrzebowanie na najważniejsze witaminy oraz składniki odżywcze, które potrafią sprostać ich intensywnemu przybieraniu na wadze. Bardzo często posiadają one wiele składników. Oprócz produktów mięsnych, do których zalicza się chociażby starannie wyselekcjonowane i przygotowane kawałki kurczaka, wołowiny czy jagnięciny, pojawiają się także warzywa oraz ryż. W ten sposób produkt potrafi zaspokoić poczucie głodu na dłuższy czas, jest jeszcze smaczniejszy i sprawia, że psy mogą bez najmniejszych problemów prawidłowo rozwijać się.


Purina w swojej ofercie posiada także sporo karm przeznaczonych dla psów dorosłych, cechujących się trochę innym zapotrzebowaniem na poszczególne składniki i wartości odżywcze niż szczenięta. Produkty dla psów seniorów opierają się przede wszystkim na zapewnieniu diety zbilansowanej, opartej na mniejszej aktywności fizycznej, a także na wykorzystywaniu produktów łatwych do pogryzienia. W ten sposób nawet najstarszy pies może cieszyć się przepyszną karmą oraz zapewnieniem dostępu do odpowiednich ilości składników odżywczych, jakie wymaga jego organizm.


Karmy oferowane przez producenta Purina mogą przypaść do gustu każdemu psu, jeżeli tylko zostaną one dobrane zgodnie z ich wymaganiami, preferencjami oraz podstawowymi cechami posiadanymi przez nie, co wcale nie jest takie trudne, jak może to wydawać się.Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.