Inne


1: Dlaczego warto mieć bluzę z kapturem?
Bluza z kapturem to jeden z elementów, który powinny znaleźć się w każdej szafie. Dlaczego warto mieć bluzę z kapturem w swojej szafie i kiedy może nam się ona przydać?

2: Uchwycić głos, czyli wybieramy dyktafon
Dyktafon to bardzo przydatna rzecz, jeśli potrzebujemy nagrywać często np. różne rozmowy. Kiedyś wysoko specjalistyczne i drogie urządzenia - dziś kosztują niewiele. Jaki dyktafon wybrać?

3: Decoupage - jeszcze hobby, czy już biznes?
Decoupage to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych technik zdobienia przedmiotów polegająca na przyklejaniu wybranego przez nas wzoru na odpowiednio spreparowaną powierzchnię.

4: Decoupage – sposób na nudę
Określenie decoupage pochodzi z języka francuskiego, a oznacza technikę zdobniczą polegającą na tworzeniu kompozycji z papierowych wzorów naklejanych na odpowiednio przygotowanej powierzchni, szklanej, metalowej, drewnianej, ceramicznej, tekturowej lub innej.

5: Przepis na domowe wino z pigwy
Tradycyjny przepis na wino z pigwy, opis krok po kroku jak zrobić wino z pigwy. Mało znane i spotykane jasne wino z kwaśnego owocu, dowiedz się i spróbuj sam zrobić przepyszne wino.

6: Tłumaczenie snów
Sennik to zbiór wiedzy o symbolach, które pojawiają się w naszych snach. Zebrane tam informacje pozwalają lepiej zrozumieć znaczenie tego, co przydarza się nam wtedy, kiedy śnimy. Najczęściej chcemy poznać Znaczenie snów pod kątem przyszłości.

7: Lornetka - jaką wybrać?
Lornetka jest to sprzęt, który dzięki dwóm lunetom pozwala na obserwację obiektów lub rzeczy w dużej odległości od nas. Nie wszystko da się obejrzeć z bliska, tym bardziej jeśli odległość jest zbyt duża.

8: Prawidłowe żywienie kota
Właściwe żywienie kota ma wpływ na jego kondycję fizyczną. Niedobór istotnych dla jego organizmu składników może skutkować dolegliwościami i chorobami. Nie jest łatwo samodzielnie przygotować zbilansowaną dietę, dostosowaną do wieku i stanu fizycznego kota, dlatego warto zapoznać się z dostępnymi na rynku karmami.

9: Moje twórcze hobby
Decoupage to rozwiązanie dla ludzi, którzy pragną kreatywnie zapełnić swój wolny czas, jednocześnie chcąc zobaczyć efekty swojej pracy. Poza tym jest to idealna forma relaksu, dzięki której rozwijamy swoje umiejętności rękodzielnicze, a także pobudzamy wyobraźnię, która niekiedy stara się nas ograniczać w wielu dziedzinach.

10: Wybierz idealną dla siebie biżuterię
Jak dobrze wiadomo, biżuteria potrafi odgrywać naprawdę istotną rolę w całym wyglądzie zewnętrznym bardzo wielu z nas. W końcu praktycznie od samego początku ludzkości jest ona używana jako ważna ozdoba naszego ciała.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.