Inne


21: Wodna fajka pokoju
Szisza (shisha) to najpopularniejszy rodzaj fajki wodnej. Człowiek to istota społeczna. Z ewolucyjnego punktu widzenia żył on w grupach, by zwiększyć swoje szanse na przetrwanie, wbrew przeciwnościom oraz trudnym warunkom, w jakich przyszło mu funkcjonoć. Wspólne palenie fajki od lat wzmacnia więzi.

22: Wolny czas wykorzystuj na sportowo
Jeśli czytasz to i jesteś dorosły, tzn. masz ukończone 18 lat, to zakładam, że wróciłeś po pracy i masz chwilę wolnego czasu, co na pewno świadczy o tym, że siedzisz przed komputerem.

23: Zakup dobrej latarki
Zakup dobrej latarki taktycznej nie jest sprawą prostą. Konieczne wydaje się skorzystanie ze specjalistycznego sklepu w Internecie, który posiada odpowiednio dobry wybór sprzętu i przyniesie zadowolenie użytkownikowi.

24: Jak wykąpać kota?
Chociaż kot najchętniej myje się sam (i raczej nie możemy mieć do niego pretensji, że robi to za rzadko), to jednak w wyjątkowych sytuacjach warto go jednak wykąpać. Co zrobić, by kąpiel nie była dla obu stron zbyt traumatycznym przeżyciem?

25: Aromatyczna kawa
Dobra, mocna kawa jest wybierana przez wiele osób na początek dnia. Nie tylko pozwala im się obudzić, ale również jest swego rodzaju rytuałem, od którego zaczynają zawsze swój dzień.

26: Galeria malarstwa przy ASP
Jedną z najlepszych galerii malarstwa, jaką znaleźć możemy województwie śląskim jest galeria malarstwa utworzona przy siedzibie Akademii Sztuk Plastycznych w Katowicach.

27: Koszulki - sposób na wyrażenie siebie
Poszukiwanie dobrego sposobu na to by wyrazić siebie i własną indywidualność można zacząć od kwestii tak prostej jak dobór właściwego T-shirtu, który faktycznie stanie się czymś znacznie więcej niż samym elementem ubrania.

28: Hobby w życiu człowieka
Czy zastanawialiście się czym jest nasze życie. Czy wygląda ono jak na tym przykładzie rano wstać, iść do pracy, szkoły potem obiad, dom, rodzina, kolacja, telewizor i znowu spać.

29: “Życie jes jak bilard..”
Tytuł artykułu jest początkiem cytatu z debiutanckiej książki Sylwii Drożdżyk “Identyfikatory”. A oto pełny cytat: „Życie jest jak ten bilard... Jedna bila, wprawiona w ruch, uderza w drugą, ta w następną i tak dalej. Interakcja. Jeśli bile stoją w miejscu, to nic się nie dzieje”.

30: Metody polepszenia dźwięku naszych słuchawek
Zdarza się ze względów najczęściej finansowych nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na nabycie słuchawek z górnej półki cenowej, co przeważnie owocuje nie do końca pasującym nam dźwiękiem. Jak sobie z tym radzić?


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.