Tłumaczenie snów

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: cheras

Czytano: 818 razy | Kategoria: Inne | Ilość słów: 464 | Data: 20.02.14 | 0 komentarzySennik to zbiór wiedzy o symbolach, które pojawiają się w naszych snach. Zebrane tam informacje pozwalają lepiej zrozumieć znaczenie tego, co przydarza się nam wtedy, kiedy śnimy. Najczęściej chcemy poznać Znaczenie snów pod kątem przyszłości.


To, co przed nami zawsze budziło i będzie budzić ciekawość. Istnieje wiele sposobów na wyjaśnienie symboli pojawiających się w snach. Są też takie, których znaczenie jest dość oczywiste. Kiedy Widzimy w snach śmierć, trumny, wypadki i inne nieszczęścia możemy sądzić, że w naszym życiu wydarzy się coś tragicznego, niemiłego. Staramy się wtedy naprawiać nasze błędy, poprawiać doczesne życie lub przykładać większą wagę do czynienia dobra albo dbania o swoje zdrowie. Natomiast kiedy widzimy w snach słońce, dzieci, radość, uśmiech i inne pozytywnie kojarzone symbole, wtedy możemy wnioskować iż układa się przed nami świetlana przyszłość usłana samymi pozytywnymi wydarzeniami.

Znaczenie Snów

senni-znaczeni-snu.jpgTo tylko niektóre ze sposobów na to, jak może być odczytywane znaczenie snów. Inne metody znają różne osoby, które sennik i jego znajomość wykorzystują do celów zarobkowych. Ludzie tacy jak wróżki, wróżbici i inni czarodzieje przez lata rozwijali się i powiększali swoją wiedzę. Znaczenie snów jest przez nich odczytywane z namaszczeniem i precyzją. Sennik to ich chleb powszedni, dlatego też wiele osób udaje się do nich aby dowiedzieć się co dobrego czeka ich w przyszłości, albo czego mają się wystrzegać aby uniknąć wypadków, śmierci lub innych nieprzyjemności. Inaczej sennik traktowany jest przez serwisy internetowe. W miejscach tych sennik i to rodzaj zabawy, ciekawostki. Ludzie wchodzą tam często tylko i wyłącznie dla zabicia nudy albo odprężenia.

Tłumaszenie snów a sennik?

Tłumaczenie snów odbywa się na zasadzie odczytywania gotowych opisów, które przygotowali ludzie niekoniecznie interesujący się tym, co może skrywać znaczenie snów. Sennik to popularna zakładka w serwisach przeznaczonych dla kobiet, ponieważ to one częściej niż mężczyźni interesują się sprawami snów. Kwestia tego, czy znaczenie snów i związane z nim symbole jakkolwiek wpływają na ludzką przyszłość zależy głownie od wiary danej osoby w sennik i treści w nim zawarte. Nikt nie dostał jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Mimo tego, zarówno tajemnica, jaką skrywa znaczenie snów jak i symbole zawarte w sennikach są bardzo chwytliwymi tematami w sferze różnorakich zainteresowań. Wciąż powstają na ten temat nowe badania i hipotezy. Coraz więcej naukowców zaczyna prowadzić badania na temat samego snu, oraz tego, co dzieje się w umyśle człowieka gdy śni. Od całkowitego poznania znaczenia snów dzieli ludzkość jeszcze wiele czasu. Istnieje też możliwość, iż wcale nie poznamy tajemnic skrywanych przez śniący umysł. Tak czy inaczej, sennik na dobre znalazł sobie miejsce w ludzkiej świadomości, tak samo jak znalezienie odpowiedzi na to, jakie jest ostateczne znaczenie snów.
Podpis

cheras


Ocena: 5.0


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.