Rozrywka


1: Kluby w Belgii - co w nich tak przyciąga?
Już na samym wstępie warto powiedzieć, że belgijskie kluby muzyczne cieszą się niesłychanym prestiżem i renomą. Klubowicze w całej Europie świetnie wiedzą, że można tam wyróżnić kilka znakomitych miejsc, gdzie panuje perfekcyjna wręcz atmosfera.

2: Pioneer - historia jednej z najpopularniejszych marek dla DJ
Firma Pioneer narodziła się w roku 1938 w japońskim Tokio. Od samego początku była to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu elektronicznego, w pierwszych latach jej działalności nikt jednak nie spodziewał się, że stanie się jednym z najważniejszych podmiotów zaopatrujących DJ-ów na całym świecie.

3: Wampiry – mit czy częściowa prawda?
Wizja zmarłych wracających do życia by prześladować swoich bliskich mroziła krew w żyłach przez tysiące lat. Dzisiaj co prawda za sprawą kultury popularnej wizerunki wampirów i innych upiorów zostały przerobione na papkę, jednak czy w mrokach historii kryje się niepokojące ziarenko prawdy

4: Przepis na udane imprezy integracyjne
Nasz świat złożony jest z ogromu osobnych bytów i indywidualności, a najlepszym środkiem, cementującym grupę, są imprezy integracyjne. Jeśli chcemy zorganizować niezapomniane łączenie indywidualności w wybuchową imprezową całość, oto kilka cennych porad.

5: Rozrywka w internecie
Trudno wyobrazić sobie obecny świat bez internetu. Poprzez sieć zarządzamy swoimi pieniędzmi, to tutaj można znaleźć najnowsze informacje, zrobić zakupy, czy spotkać się ze znajomymi.

6: Sposoby spędzania wolnego czasu w rodzinie - kręgle Wrocław
Wspólny wypad na kręgle z rodziną jest jedną z tych rozrywek, które podejmuje się zbyt rzadko. Ludzie nie doceniają możliwości rekreacyjnych, które kryją się w kręglach.

7: Jak nauczyć się grać w kręgle? Kręgle Wrocław
Nauka gry w kręgle może wydawać się bardzo prosta, ale w istocie wcale tak nie jest. Same zasady są banalne, ale warto zdać sobie sprawę z faktu, że nie o zasady tutaj chodzi, a o praktykę.

8: Gdzie znaleźć tanie i dobre kręgle Wrocław?
W przypadku gry w kręgle nie trzeba utożsamiać jakości z wysoką ceną. Wiele kręgielni ma przyzwoite ceny, a jednocześnie oferuje bardzo duże możliwości dla swoich klientów, szczególnie tych stałych.

9: Co to jest laser tag?
Jest to nowoczesna odmiana popularnego paintballa, która nosi potoczną nazwę laserowy paintball. Laser tag jest w istocie "wojenną" grą zespołową, w której kulki z farbą zastąpiono wiązką światła podczerwonego. Dzięki temu gra jest bezbolesna, nieryzykowna i tańsza – nie trzeba kupować amunicji.

10: Rak w magii astrologicznej
Mało kto wie jak ogromny wpływ na nasze życie może mieć horoskop. Rak, Baran czy Strzelec- astrologiczne przepowiednie starają się określić rzeczywistość poprzez wyróżnienie znaków zodiaku, czyli dwunastu typów osobowości.


Strona 1 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.