Rozrywka


21: Przeczytaj jak szybko opanować chwyty gitarowe do piosenek!
Potrzebne Ci są chwyty gitarowe do piosenek? Łatwo jest je znaleźć. Gorzej jest się ich nauczyć oraz móc płynnie zmieniać pomiędzy sobą.Chwyty gitarowe do piosenek znajdziesz w wielu miejscach, ale w tym poście zaprezentuję Ci 3 kroki, aby je w krótkim czasie opanować.

22: Wrocław rozrywką się toczy!
Wrocław – zarówno nocą, jak i za dnia tętni życiem, kusząc mieszkańców i przyjezdnych bogatą ofertą rozrywkową. Tutejsze ulice tętnią życiem – niezależnie od pory dnia i roku. Wrocławska zabawa ma silmy potencjał zarażający i wielką moc generowania niezapomnianych wspomnień.

23: Chwyty na gitare mogą być proste!
Chwyty na gitare – wszyscy chcą ich się nauczyć, ale niewielu to wychodzi w szybki i łatwy sposób. Jednak tak nie musi być, jednak wiąże się to z pewną zmianą podejścia do ćwiczeń. W tym zwięzłym artykule pokażę Ci dokładniej jak to jesteś w stanie zrobić i w jaki sposób znacząco przyspieszyć naukę akordów gitarowych.

24: Tak wygląda skuteczna gra na gitarze
Gra na gitarze to zaawansowane zagadnienie, mimo to w tym zwięzłym tekście podejmę próbę spojrzenia na to mocno pobieżnie i zwrócić uwagę na najistotniejsze punkty na których trzeba się skupić, jeśli chcesz fantastycznie "wiosłować.

25: Śmieszne zdjęcia i obrazki w internecie
Obecnie w sieci możemy natknąć się na sporą ilość stron, oferujących rozrywkę w formie zabawnych oraz ciekawych rysunków. Będące nazywanymi z angielska imageboardami, wywodzą się od protoplasty, portalu 4chan.org. W Polsce najśmieszniejszymi imageboardami są załamka, kwejk, po-land lub też demotywatory.

26: Czy kręgle to gra rodzinna?
Kiedy przychodzi okres pomiędzy jesienią a zimą razem z nim bardzo często gości w naszych domach i umysłach aura zmęczenia, marudzenia i złości. Dni coraz szybciej stają się ponurym wieczorem, a programy w telewizji zaczynają nam się powoli nudzić.

27: Wiesz jak opanować chwyty gitarowe? Przeczytaj...
Chwyty gitarowe to niezwykle rozległe zagadnienie. Wielka ilość muzyków ma kłopoty z łapaniem ich i zgrabnym, choć precyzyjnym zmienianiem. Mamy na to łatwe ćwiczenia, więc czytaj dalej...

28: PlayStation czy Xbox - którą konsolę wybrać?
Osoby, które zamierzają kupić konsolę często staja przed dylematem – wybrać Xboxa czy PlayStation. Jedna i druga maja swoich fanów, jak i przeciwników. Prawda jest jednak taka, że nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć, która konsola jest faktycznie lepsza. Czym się różnią?

29: Jak wygląda skuteczna nauka gry na gitarze
Nauka gry na gitarze wiadomo nie trwa 4 tygodnie, aczkolwiek również nie jest tak długotrwała jak ludzie sobie myślą. Pokażę pare podstawowych praw, jakie wpłyną na to czy wysiłekktóry inwestujesz na uczenie się grania na gitarze daje znaczne, zauważalne z dnia na dzień efekty.

30: Co nam zostało po pop-arcie?
Pop-art to znany kierunkiem w sztuce. Nawet jeśli nazwa nic nam nie mówi, z pewnością znamy postać Andy' ego Warhola lub jego obrazy – puszkę zupy lub poczwórny kolorowy portret Marylin Monroe.


Strona 3 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.