Aranżacja dyskotek

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Iwona

Czytano: 596 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 544 | Data: 15.02.12 | 0 komentarzyJeżeli ktoś myśli, że do otwarcia dyskoteki potrzebne jest tylko pomieszczenie, kilka butelek alkoholu i DJ, jest w dużym błędzie. Organizacja nowoczesnej, funkcjonalnej i co najważniejsze przynoszącej zyski dyskoteki wymaga ogromnej wiedzy. Jak zatem zabrać się za urządzanie dyskoteki i na co zwrócić szczególną uwagę?


Urządzenie nowoczesnego klubu lub dyskoteki, w którym oferuje się szeroki wybór koktajli, wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, by jak najlepiej połączyć ze sobą wiele elementów składających się na funkcjonalność i atrakcyjność dyskoteki. Źle zaaranżowana dyskoteka może bardzo szybko stać się powodem remontu i zmian w organizacji pomieszczenia, a to niesie za sobą kolejne koszty, których, jak wiadomo, lepiej unikać. Aby dobrze zaprojektować dyskotekę, potrzebny jest zarówno doświadczony DJ, jak i odpowiednia firma zajmująca się aranżacją wnętrz. Istnieją jednak pewne zasady, które warto poznać, by już wcześniej wiedzieć, na co zwrócić uwagę i czego się spodziewać, planując otwarcie dyskoteki.

Pierwszym krokiem jest poznanie okolicy i wybór odpowiedniego miejsca. Następnie należy zaplanować ilość barów w lokalu oraz ich umiejscowienie. Moim zdaniem, o ile to możliwe, bar powinien być centralnym miejscem klubu. Ważny jest także budżet, który chcemy przeznaczyć na bar – w nim należy uwzględnić też koszty szkoleń barmanów. Powinniśmy też pomyśleć o barze. Tu jednak ostrzegam, wiele barów jest bardzo ładnych, jednak kompletnie niefunkcjonalnych. Dlatego planując wygląd, musimy od razu pomyśleć o miejscu na poszczególne alkohole, szkło i sprzęt.  

Wybór wyposażenia dyskotekowego obecnie na rynku jest ogromy, co spowoduje, że zmieniane są opinie kilka razy przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do zakupu odpowiedniego wyposażenia. Będziecie potrzebowali oświetlenia sufitowego, parkietowego również i ściennego. LED oświetlenie będzie doskonałym wyborem we wszystkich przypadkach szczególnie, jeżeli chodzi o parkiet. Zaletom LED oświetlenia jest to, że zużycie energii jest znacznie mniejsze a ich żywotność jest bardzo długa w porównaniu ze zwykłym oświetleniem, które jest oferowane na rynku.

Meble są innym problemem dotyczącym projektowania wnętrz. Możecie wybrać meble miękkie i wygodne dla waszych gości lub zakupić klasyczne stołki barowe. Istnieje również możliwość połączenia tej kombinacji. Można też zwrócić się do firmy specjalizującej się w dziedzinie aranżacji wnętrz, zaoferuje Ci profesjonalną pomoc. Pomogą ci w wyborze kolorów, tkanin oraz dostępnych rozwiązań. Jest to dobre rozwiązanie, aczkolwiek dość kosztowne.

Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi nad nadaniem tym miejscom odpowiedniego klimatu. Istnieje wiele firm w Internecie, które specjalizują się w projektowaniu wnętrz, które mogą wam doradzić czy zakupione produkty faktycznie przyniosą wam pożądany efekt. Niezależnie czy poszukujecie oświetlenie dyskotekowe lub jakieś niezwykłe dekoracje dla swojej dyskoteki, odpowiednia firma zajmująca się aranżacją wnętrz pomoże wam w odpowiednim wyborze. Dlatego decydujące się na zatrudnienie, ludzi, którzy zajmują się aranżacją wnętrz, powinniśmy znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się tego typu usługami.

Projektowanie wnętrz jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy cenią sobie innowacyjne pomysły na własną przestrzeń i nie boją się wyzwań w postaci niekonwencjonalnych mebli lub różnego rodzaju dekoracji dyskotekowych, których zadaniem jest upiększenie dyskoteki.

To zresztą podstawowe wymagania, aby zamienić dyskotekę w dobrze zarabiający biznes przyciągający tłumy ludzi
Podpis


Ocena: 5.0


Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.