Jak nauczyć się grać w kręgle? Kręgle Wrocław

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 641 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 350 | Data: 02.08.13 | 0 komentarzyNauka gry w kręgle może wydawać się bardzo prosta, ale w istocie wcale tak nie jest. Same zasady są banalne, ale warto zdać sobie sprawę z faktu, że nie o zasady tutaj chodzi, a o praktykę.


Kręgle do opanowania pod względem zasad są banalne, ale trudno opanować konkretne ciskanie kulą do kręgli tak, by zbić jak najwięcej kręgli. Zdobywanie punktów trudno więc opanować i trzeba nastawić się na wiele tygodni praktyki. W początkowej fazie więc kręgle to zabawa raczej amatorska i rozrywkowa.

Nie tylko zasady


Aby nauczyć się skutecznej gry w kręgle, warto namówić znajomych albo nawet kogoś z rodziny na częste praktyki. Przy częstym odwiedzaniu tej samej kręgielni liczyć można na wykupienie karnetu lub zniżkę dla stałego klienta. Takie możliwości są częste - w końcu kręgielni i tak opłaca się, gdy odwiedzają ją nieustannie stali klienci. Dobrym przykładem mogą być kręgle Wrocław - proponują one swoim klientom wiele opłacalnych opcji, a nawet w podstawowej wersji dla nowych klientów mają konkurencyjne na rynku ceny.

Wysoka jakość przede wszystkim

Grając w kręgle trzeba pamiętać o wysokiej jakości usługach kręgielni - trzeba zwrócić uwagę na to, czy prowadzony jest system elektronicznego punktowania, a także czy przy ustawianiu kręgli przez maszynę nie ma żadnych błędów. Łatwo tutaj trafić na kręgielnię, która oszczędzała na urządzeniach automatycznych i teraz klienci muszą męczyć się z ręcznym ustawianiem kręgli. Kręgle Wrocław to jednak jakość sama w sobie i nie trzeba przejmować się kiepskim sprzętem. Warto więc poszukać znajomych do wspólnej gry.

Zawody?

Grając razem z przyjaciółmi dla wprawy można także prowadzić własne rankingi i zawody. Wtedy gra staje się o wiele bardziej emocjonująca, bo zawodnicy boją się spaść na najniższe miejsca i będą grać z większym zaangażowaniem. Kręgle Wrocław to rozwiązanie nowoczesne, które będzie odpowiadać wszystkim ludziom, którzy pragną się doskonale rozerwać. Dają sporo możliwości świetnej zabawy i stanowią najlepsze miejsce na rynku kręgielni - oferują także najwięcej usług.


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.