Jak urządzić dobry wieczór kawalerski?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Natalia

Czytano: 698 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 286 | Data: 28.06.13 | 12 komentarzyW życiu prawie każdego mężczyzny przychodzi taki moment, w którym musi porzucić swoje dotychczasowe życie i wstąpić w związek małżeński. Symbolicznym zerwaniem z życiem dawnym, młodzieńczym i przepełnionym rozrywką i leniuchowaniem jest wieczór kawalerski - szalona impreza.


Każdy kojarzy amerykańskie filmy poruszające tematykę wieczorów kawalerskich - często podczas takich imprez bohaterowie przeżywają niesamowite przygody, a rankiem znajdują się w nietypowych miejscach.

Oczywiście rzeczywistość wygląda nieco inaczej, ale to nie znaczy, że na wieczorze kawalerskim musi być nudno! Wystarczy wynająć odpowiednią firmę i zadbać o dobre wrażenia.

Oczywiście takie zadanie nie leży w gestii pana młodego, jeszcze kawalera, ale jest przypisane do jego drużby. Sama organizacja takiej imprezy może być bardzo kłopotliwa, dlatego drużba pana młodego nierzadko korzysta z pomocy jego pozostałych kumpli, wszystko organizując w jak najlepszym stylu. 

Organizację wieczoru kawalerskiego najlepiej zacząć już na tydzień przed tym wydarzeniem. Warto zadbać o dobre jedzenie, odpowiednią salę, a także dobre rozrywki.

Czasami warto się zastanowić czy aby pan młody nie życzyłby sobie pewnych atrakcji - choć występy typu striptiz są kuszące dla mężczyzn, to nie zawsze muszą spotkać się z aprobatą samego zainteresowanego. Niekiedy wieczór kawalerski może być równie ciekawy i emocjonujący, jeśli odbędzie się na przykład na łodzi - rejs i zabawa na statku to znakomita rzecz, którą można zapamiętać na bardzo długi czas!

W organizacji imprez takich jak wieczór kawalerski doskonale sprawdzają się specjalistyczne firmy, które zajmują się właśnie tym - skorzystanie z ich usług jest dość kosztowne, ale każdy ma wtedy pewność, że wszystko będzie przeprowadzone maksymalnie ciekawie i z uwzględnieniem ogromnej porcji zabawy. Firmy organizujące wieczory kawalerskie prześcigają się w oryginalnych pomysłach, więc wystarczy jedynie zebrać kilka ofert i wybrać najbardziej atrakcyjną.

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.