Kluby w Belgii - co w nich tak przyciąga?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 968 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 318 | Data: 26.06.15 | 0 komentarzyJuż na samym wstępie warto powiedzieć, że belgijskie kluby muzyczne cieszą się niesłychanym prestiżem i renomą. Klubowicze w całej Europie świetnie wiedzą, że można tam wyróżnić kilka znakomitych miejsc, gdzie panuje perfekcyjna wręcz atmosfera.


 Trudno podać jedną wyraźną przyczynę takiego stanu rzeczy, należy raczej przychylić się do stanowiska, że to konsekwencja wielu podjętych w przeszłości działań i obecnie można tylko oglądać tego pozytywne konsekwencje. Świadczy o tym chociażby fakt, że niektóre kluby liczą już sobie w granicach dwudziestu lat i gdyby nie zaangażowanie pewnych ludzi to z pewnością nie przetrwałyby do dnia dzisiejszego. To między innymi legendarny klub w centralnej Antwerpii, gdzie serwuje się muzykę na najwyższym poziomie i nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z najlepszych ośrodków w kraju. Rzecz jasna, tamtejsi rezydenci to didżeje rozpoznawalni na szeroką skalę i ich umiejętności nie podlegają żadnej dyskusji. W tym konkretnym miejscu warto wspomnieć o kolejnym klubie muzycznym, który od wielu lat jest obecny w świadomości ludzi. To Fuse – ta nazwa w Brukseli mówi wszystko, ponieważ młode osoby nie wyobrażają sobie weekendu bez imprezy w tym klubie. Złotymi zgłoskami w historii zapisały się piętnaste urodziny tego brukselskiego ośrodka, pojawiło się wtedy mnóstwo gwiazd i ich występy były po prostu cudowne. Nie da się słowami opisać tego, co czuli i przeżywali zgromadzeni tamtego dnia klubowicze. Dwa wspomniane kluby od lat rywalizują między sobą o palmę pierwszeństwa wśród sympatyków dobrej muzyki. Trzeba jednak zaznaczyć, że przedstawiciele tych klubów żyją ze sobą przyjacielskich relacjach i czasami nawiązują współpracę przy większych projektach. To bardzo pocieszające zjawisko, które pokazuje, że muzyka może łączyć ludzi. Idąc za tym przykładem, należy tworzyć dobry klimat dla rozwoju klubów muzycznych w innych krajach. Naśladowanie najlepszych z pewnością przyniesie określone rezultaty. Warto o tym pamiętać i mieć to na uwadze przy każdej okazji.

 
Podpis

Jeśli szukasz dobrego sprzętu dla Dj, wybierz Eurolite.


Ocena: 1.0


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.