Pomysł na imieniny na czterech kółkach

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: EP

Czytano: 1047 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 473 | Data: 14.06.13 | 0 komentarzyImieniny to doskonała okazja, by pod szyldem swojego imienia nieźle narozrabiać. Warto więc zorganizować naprawdę niezapomnianą imprezę imieninową. Jak kraść, to tylko miliony, jak kochać, to księżniczki, a jak imprezować – to tylko w autobusie!


Imieniny są świetnym pretekstem do dzikiej zabawy i zwołania swojej imprezowej paczki. Warto wyrwać się ze schematów i zamiast organizować kolejną nudną nasiadówkę – zrobić coś ekstra. Nasze imię zobowiązuje – nie pozwólmy więc sobie na psucie reputacji marną imprezą. Zadbajmy o to, aby nasi znajomi wiedzieli, że jedynym synonimem zwrotu: udana impreza, jest nasze imię. Ale od początku – jak rozkręcić towarzystwo?

Najważniejsza jest zaprawa, zadbajmy więc o dobry grunt pod naszą zabawę i rozważmy, kogo chcemy zaprosić na imprezę. Wszystkich, którzy mają wrodzone tendencje do podpierania ściany, cierpią na wirus marazmu lub są próchnicą wszystkich imprez – koniecznie wyeliminujmy. Niech zostanie zaproszona wyłącznie czołówka imprezowiczów, czyli okazy, które potrafią wczuć się w puls zabawy i całkowicie oddać dzikiej rozrywce. Jeśli mamy już wyłonioną vipowską grupę imprezowiczów, czas na zaproszenia. Zaproszenia, poza tym, że są po prostu miły i ciekawym pomysłem – mają także inną funkcję. Wysyłanie zaproszeń to nasz bramkarz imprezy. Dzięki nim, na nasz imieninowy parkiet wejdą tylko ci, którzy przeszli imprezową selekcję. Jako, że nasze zaproszenia to przepustka do wyjątkowej zabawy, zadbajmy o to, aby były one zabawne i ciekawe. Możemy wybrać motyw przewodni naszej imprezy i zaznaczyć to na zaproszeniu (wówczas dołączamy informację o obowiązkowym stroju i stylistyce).

Kiedy nadejdzie już ten wyjątkowy wieczór, zaprośmy naszą ekipę na profesjonalne znieczulanie – można na przykład wynająć barmana, który nie tylko nasączy naszych gości eliksirem zabawy, ale także pokaże fajne triki i sztuczki barmańskie. Taka przystawka imprezowa powinna rozbudzić apetyty na doskonałą zabawę. Po tym wstępie czas na główny punkt programu – czyli zaproszenie imprezowego potwora czyli, specjalny Partybus. Te mobilne centrum zabawy to absolutny pewniak imprezowy i sprawdzony sposób na niezapominaną zabawę na najwyższym poziomie. Gdy już wejdziemy na nasze wynajęty parkiet na czterech kółkach czas zacząć polowanie i pokazać, kto jest prawdziwym królem nocy i jak ma na imię rozrywka (i czemu nosi nasze imię;)).

Imprezowy autobus może przewieźć cała ekipę w dowolnie wybrane miejsce, a do tego, często można liczyć na maraton po najlepszych klubach ze specjalnymi vipowskimi wejściówkami – bez żadnych kolejek i z pełnią przywilejów. Możemy więc zacząć od rozgrzewki w kasynie czy na kręglach – tak, aby rozbudzić ducha rywalizacji. Potem nocne łowy i najlepsze kluby w okolicy stoją przed nami otworem. Dzięki autobusowi, możemy w każdej chwili przenieść naszą imprezę na inne parkiety, albo po prosu balować na czterech kółkach. Partybus jest też znacznie wygodniejszy od taksówek – i pozwala na bezpieczny i wygodny powrót do domu, nawet przy dużej ilości imieninowych promili.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.