Rak w magii astrologicznej

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bacardi

Czytano: 662 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 345 | Data: 10.07.13 | 0 komentarzyMało kto wie jak ogromny wpływ na nasze życie może mieć horoskop. Rak, Baran czy Strzelec- astrologiczne przepowiednie starają się określić rzeczywistość poprzez wyróżnienie znaków zodiaku, czyli dwunastu typów osobowości.


 

Na podstawie daty urodzenia możemy przypisać poszczególne osoby do astralnego rodzaju charakteru. Nie oznacza to, iż każda osoba spod danego znaku będzie miała identyczną osobowość według tego co przekazuje nam horoskop. Rak jest niezwykle nieśmiałym typem osoby, która charakteryzuje się zmiennością nastrojów, lękliwością, a także sentymentalnością. Z pozytywnych cech ludzi spod tego znaku warto wymienić wyobraźnię oraz wysoko rozwinięty instynkt. Dzięki swojej empatii, a także wrażliwości, jak niejednokrotnie podkreśla horoskop, Rak może przeżywać nawet najgłębsze uczucia i emocje astrokamera.wordpress.com.

Jako wady wymienione są lękliwość, nieprzewidywalność oraz kapryśność. Często jest to również brak samodzielności oraz strach przed nieznanym. Horoskop, Rak i jego charakterystyka dostępna jest na licznych stronach internetowych, zatem z powodzeniem możemy zagłębić się w opis swojego typu charakteru wraz z przepowiednią na przyszłość.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala nam na swobodne przeglądanie wróżb, a także korzystanie z nich każdego dnia. Horoskop partnerski, zawodowy czy zdrowotny dla Raków jest szeroko dostępny na wielu serwisach internetowych oraz w czasopismach drukowanych. Od nas samych zależy to na jaki się zdecydujemy. Warto sięgać po wróżby, które tematycznie zbliżone są do dręczących nas problemów. W praktyce oznacza to, iż mając problemy sercowe świetnie sprawdzi się przykładowo horoskop partnerski lub miłosny. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na rozwiązanie problemów, a także zyskujemy wiedzę na temat nas samych.

Wróżby takie jak horoskop partnerski lub tradycyjny mogą nam towarzyszyć każdego dnia. Dzięki temu skutecznie zauważymy czające się przed nami zagrożenia oraz wykorzystamy dane nam możliwości. To bardzo istotny aspekt życia, którego nie warto ignorować lub pomijać. Horoskop partnerski, zawodowy lub tradycyjny idealnie dopasowany jest do naszych indywidualnych potrzeb, wystarczy jedynie odkryć swoją wróżbę i korzystać z przepowiedni do woli!
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.