Rozrywka w internecie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 561 razy | Kategoria: Rozrywka | Ilość słów: 348 | Data: 16.10.13 | 0 komentarzyTrudno wyobrazić sobie obecny świat bez internetu. Poprzez sieć zarządzamy swoimi pieniędzmi, to tutaj można znaleźć najnowsze informacje, zrobić zakupy, czy spotkać się ze znajomymi.


Serfowanie to jedna ulubionych rozrywek współczesnego człowieka. Kuszą portale oferujące ciekawostki, plotki i wszelkiego rodzaju gry on-line, przy których można się wyłączyć i odciąć od problemów dnia codziennego. Ogromne powodzenie mają gry mmorpg, które pozwalają na wspólne granie z innymi użytkownikami sieci. Taka przyjemność często wiąże się z wydatkami, ponieważ niektóre opcje są płatne. Co ciekawe, ponad połowie graczy nie przeszkadza to przeznaczać całkiem sporych sum na np.: ulepszenie swojej postaci. O tym, jak ten typ rpg-ów jest popularny świadczy fakt, że jeszcze w 2010 roku szacowana liczba graczy wynosiła 61 milionów na całym świecie. Dziś jest ich z pewnością jeszcze więcej chociażby dlatego, że wciąż rośnie ilość samych gier. To jedna z branż, które mają ogromny potencjał i wciąż się rozwijają. Nie ma zatem nic dziwnego w fakcie, że niektóre firmy zmieniają profil swojej działalności i licząc na duże zyski wchodzą na rynek gier.

Kolejną z rozrywek, jakie oferuje sieć są darmowe gry hazardowe. Nie trzeba już jeździć do kasyn, czy okłamywać żony, aby spędzić miło czas przy jednorękim bandycie. Ta wirtualna zabawa ma rzeszę zwolenników zarówno wśród młodszych, jak i starszych internautów. Portale oferujące gry hazardowe mogą poszczycić się niebagatelną liczbą użytkowników, którzy spędzają długie godziny na testowaniu własnego szczęścia. Niektórzy traktują to wyłącznie jako chwilę relaksu, oderwania od rzeczywistości i nie przywiązują większej wagi do wyników. Inni jednak są nastawieni na wirtualne zwycięstwa, dlatego tworzą strategie gry i konsekwentnie się ich trzymają. To właśnie ta grupa chętniej w późniejszym czasie przenosi swoje doświadczenia z internetu na grunt realnych kasyn.

Czy mają z tego jakiś zysk i czy rzeczywiście doświadczenie w sieci przydaje się w zdobywaniu prawdziwych pieniędzy? Do tej pory nikt nie przeprowadził badań na ten temat. Chyba najwyższy czas to sprawdzić.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.