Telewizja i seriale


1: Kino domowe na wyciągnięcie pilota
Jesień powoli chyli się ku końcowi, wkrótce święta i tradycyjnie "Kevin sam w domu" na szklanym ekranie. Może warto w tym roku zainwestować w nowy odbiornik telewizyjny i oglądnąć megahity na zupełnie nowym sprzęcie?

2: Czy siedzenie w domu przed telewizorem jest zdrowe?
Naukowcy z USA ostrzegają, że zbyt długi czas spędzony przed telewizorem oznacza zwiększone ryzyko cukrzycy typu 2, chorób układu sercowo naczyniowego i przedwczesnej śmierci. Wyniki badań opublikowano na łamach pisma "Journal of the American Medical Association".

3: Serialomania dwudziestego pierwszego wieku – strony internetowe do odtwarzania seriali online
Odtwarzanie telewizji, filmów czy seriali to zdecydownie jedno z ulubionych zajęć większości osób chcących na chwilę się zrelaksować. Najpopularniejszą tego formą są wieloodcinkowe seriale bądź telenowele. Jedną ze stron, na której obserwować można seriale online jest Koneserial.pl.

4: Kalifornizacja Hanka Moody'ego
Nic tak nie wzbudza kontrowersji jak seks i śmierć, jeżeli pokazywane są publicznie. Serial „Californication” nie uznaje tych wątków za tematy tabu, szczególnie dotyczy to seksu, który pojawia się w każdym odcinku. Stąd nazwa serialu: California – stan w Ameryce Północnej, fornication – cudzołóstwo.

5: Gotowe na naprawdę wszystko?
Desperatki – bo tak nazywa się bohaterki amerykańskiego serialu pod tytułem „Desperate housewife”, czyli emitownych w Polsce „Gotowych na wszystko”.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.