Poznawanie ludzi


1: Skazani na haiku
Jedno ze starożytnych przekleństw (obyś żył w ciekawych czasach) ziściło się co do joty. Nie ma czasu na smakowanie poezji – ale czy rzeczywiście?

2: Zagrożenia jakie niosą portale społecznościowe
Praktycznie prawie każdy z nas posiada konto na Facebooku czy na Naszej Klasie. Udostępniamy tam swoje zdjęcia, dzielimy się wieloma prywatnymi faktami z życia, wrażeniami z imprez itp. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę jakie zagrożenia to za sobą niesie.

3: Samotność, osamotnienie i kilka słów o tym problemie...
Badania donoszą, iż coraz więcej osób cierpi zarówno na świecie, jak i w Polsce z powodu uczucia, które dotyczy tak naprawdę każdego z ludzi. Tym uczuciem, a raczej stanem psychicznym, czy też stanem emocjonalnym jest samotność.

4: Portale społecznościowe inne niż wszystkie
Najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy Facebook skupia dzisiaj ponad 800 milionów użytkowników. Bardzo znany jest też Twitter, MySpace, a Google+ zdobywa coraz nowych użytkowników. Jednak istnieją także takie portale, o których istnieniu mało kto mógłby pomyśleć...

5: Przyczyna rozwodu: Facebook?
Zaskakującą wiadomość podał The Daily Mail – Facebook staje się główną przyczyną rozwodów! Co takiego może być w niewinnym portalu społecznościowym, że powoduje rozpad małżeństwa?

6: Nowa twarz YouTuba
Sieci społecznościowe wkraczają wszędzie. Największe portale chcą być bardziej na czasie, co w praktyce oznacza być „bardziej social media”. Ostatnio uległ temu raczej nie kojarzący się z typowym portalem społecznościowym YouTube. Przyjrzyjmy się co dobrego, a co gorszego, z tej przemiany wyszło.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.