Źródła sukcesu marki Top Secret

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 446 razy | Kategoria: Sklepy internetowe | Ilość słów: 360 | Data: 21.08.13 | 0 komentarzyPrzygotowanie rozwiązań, które zaimponują młodym odbiorcom nie jest łatwym zadaniem bez względu na to, z jaką branżą mamy do czynienia. Realizacja tak zdefiniowanego celu wymaga nie tylko dobrej znajomości rynku, ale i wiedzy na temat samej młodzieży i jej często zmieniających się preferencji.


Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy mówimy o produktach oferowanych przez firmy działające na szeroko rozumianym rynku odzieżowym, choć bowiem na odzież młodzieżową istnieje ogromne zapotrzebowanie, nie możemy nie zauważyć tego, że nie każdy jest w stanie mu sprostać. Na polskim rynku obecne są jednak nie tylko marki, które pojawiają się i znikają tak szybko, że można nawet nie dostrzec ich istnienia. Funkcjonuje na nim również grupa produktów skierowanych do młodzieży i odbieranych przez nią z dużą życzliwością.

Jedną z takich marek jest Top Secret, warto przy tym zauważyć, że uznanie dla niej i pozytywne opinie padające pod jej adresem utrzymują się już od lat. Sami twórcy Top Secret (jest to jedna z marek firmy REDAN SA.) uważają, że o sukcesie marki zadecydował przede wszystkim oryginalny pomysł. Jeszcze przed wprowadzeniem na rynek pierwszych kolekcji konieczne stało się odpowiedzenie sobie na pytanie o to, do kogo będą one kierowane. W porę zorientowano się przy tym, że stworzenie marki satysfakcjonującej każdego jest niemal niemożliwe. Produkty Top Secret zaadresowano więc do osób nowoczesnych i bardzo aktywnych, zawsze gotowych do działania i realizujących się nie tylko zawodowo, ale również w życiu osobistym. Takie podejście do świata wymagało określonego sposobu ubierania się, a nowa marka podpowiadała, jak wyrazić siebie. Czym innym było jednak wybranie grupy docelowej, a czym innym przekonanie jej, że kolekcje odzieży damskiej i męskiej Top Secret są idealne właśnie dla jej przedstawicieli. Postanowiono zatem, że kolejne kolekcje będą stawiały na autentyzm i pozwalały na odkrycie atutów naturalności, ciągle jednak będą pozostawały zgodne z najnowszymi trendami. Ich odbiorcy nie buntują się przeciwko modzie, ale przede wszystkim przeciwko ograniczeniom, które, tak naprawdę, nie mają racji bytu, mają więc prawo do korzystania z wysokiej klasy odzieży zgodnej z tym, co proponują najbardziej znani projektanci. To oryginalne podejście zdecydowało o sukcesie marki wzbudzając podziw również wśród jej konkurentów.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.